21 вересня 2020р.
про проект | контакти | часті питання | мапа | гостьова книга | English ver.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Каталог тварин
Свинарство
Скотарство
Вівчарство
Птахівництво
Конярство
Кролівництво та хутрове звірівництво
Рибництво
Шовківництво
Бджільництво
Годівля тварин
Корми та кормова база
Норми годівлі
Племінна справа
Племінні господарства
Корисна інформація
Ветеринарія
Хвороби тварин
Діагностика
База ветеринарних препаратів
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
Тваринництво - Ветеринарія - Хвороби - Незаразні / Хірургія - Саркома


Пищевая непереносимость гистамина

Саркома

Загальна інформація
Саркома — новоутворення сполучнотканинне, в якому мало стро­ми й багато ембріональних (незрілих) клітин, внаслідок чого вона вважається особливо злоякісною. Росте повільно, але здебільшого до­сягає великих розмірів і містить вогнища некрозу. її клітини поширюються в основному з течією крові, тому метастази найчастіше вияв­ляють у внутрішніх органах.
Діагноз
Діагностують пухлини на основі анамнезу,- клінічних ознак та додаткових досліджень — рентгенологічного, ендоскопічного та ін.
Лікування
Лікування залежить від характеру й стадії розвитку процесу. При папіломах — внутрішньовенно 1%-й розчин новокаїну (40—80 мл для великих і 5—8 мл для дрібних тварин), 3—5 разів з інтервалом 4—5 днів, спиртовий (30°) 3%-й розчин новокаїну в основу папіломи, змазування колодієм із саліциловою кислотою (10:1), соком чистотілу тощо. Інші новоутворення й великі папіломи видаляють оперативно чи перев'язуванням. При злоякісних новоутвореннях через http://a4.com.ua/software/tipovye-produkty-1s/ їхню запізнілу діагностику лікування оперативне, з ретельним висіканням пошкоджених тканин у межах здорових. Оперують, по можливості, електричним або лазерним скальпелем, а рану обробляють спиртом, спиртовим розчином йоду та ін. За наявності метастазів лікування неефективне. - Останнім часом необхідно, а також синтезовано ряд хімічних препаратів для застосування при деяких злоякісних новоутвореннях: допан, уретан, сарколізим, циклофосфан тощо. Протипухлинні властивості проявляють і антибіотики, виділені з актиноміцетів (актиноміцин, фризомалін, олівоміцин, робоміцин) та стрептоміцетів (блеоміцин, седраміцин, мітацин та ін.), а також деякі рослинні препарати, виділені: з піз­ньоцвіту осіннього, барвінку раннього, кореня подофіліну листо­подібного, їхнім недоліком є швидке звикання до них пухлинних клітин, велика токсичність, імунодепресивність тощо. У практиці ветеринарної медицини поки що ці препарати не використовують, оскільки злоякісні пухлини у тварин діагностують здебільшого на стадії метастазів.
Ветсанекспертиза
Органи і частини туші, уражені злоякісними новоутвореннями, а також множинними доброякісними пухлинами, утилізують, а неуражені частини туші переробляють на варено-копчені ковбаси або випускають після проварювання. Якщо внаслідок значного ураження пухлини видалити неможливо, то всю тушу або органи направляють на технічну утилізацію. У разі доброякісних пухлин уражені частини видаляють, а тушу і органи випускають без обмежень.
Групи тварин, що вражаються:
Свинарство
Скотарство
Вівчарство
Птахівництво
   яєчні кури
   м'ясні кури
   м'ясо-яєчні кури
   індики
   гуси
   качки
Конярство
Кролівництво та хутрове звірівництво
   кролі
   лисиця
   норка
   нутрія
   песець
Дрібні домашні тварини
   Коти
   Собаки

Свіжі обговорення на агро-форумі: Очистка сельхоз культур Гусеничная пара - кто что знает? Кукуруза Поилки для КРС с нагревателем Вопрос по рекультивации
©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені.
Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.