24 вересня 2020р.
про проект | контакти | часті питання | мапа | гостьова книга | English ver.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Каталог тварин
Свинарство
Скотарство
Вівчарство
Птахівництво
Конярство
Кролівництво та хутрове звірівництво
Рибництво
Шовківництво
Бджільництво
Годівля тварин
Корми та кормова база
Норми годівлі
Племінна справа
Племінні господарства
Корисна інформація
Ветеринарія
Хвороби тварин
Діагностика
База ветеринарних препаратів
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
Тваринництво - Ветеринарія - Хвороби - Незаразні / Хірургія - Запалення яремної вени


Пищевая непереносимость гистамина

Запалення яремної вени

Загальна інформація
Перебігає як асептичні й гнійні параперифлебіти і тромбофлебіти, внаслідок порушення правил асептики й антисептики при взятті крові і внутрішньовенних вливаннях лі­карських речовин, особливо наявності у тварин септичних процесів.
Симптоми
Гострий асептичний флебіт супроводжується помір­ним запальним набряком, вена ущільнена, болюча при пальпації; при парафлебітах — припухлість розлита, згладжує контури яремного жо­лоба, при тромбофлебіті на місці вени пальпується щільний тяж. Гній­ний тромбофлебіт супроводжується дифузним, гарячим і болючим запальним набряком у зоні ураження, при здавлюванні центральної ділянки вени не спостерігається наповнення кров'ю її краніального відрізка. У тварин різко погіршується загальний стан, підвищується температура тіла, настає депресія, венозна гіперемія слизових оболо­нок, поїдання корму болісне, тварина стоїть із витягнутими головою і шиєю. Згодом на місці запалення формуються абсцеси, при прориві яких утворюються нориці з виділенням рідкого гнійного ексудату часто з іхорозним запахом.
Лікування
При асептичних процесах застосовують місцево різ­номанітні теплові процедури в поєднанні з новокаїновими блокадами. Для запобігання тромбоутворенню в зону запалення вводять антикоагулянти: гепарин до 150 тис. од. один раз на добу, ферментні препара­ти. При гнійних тромбофлебітах розрізають абсцеси, видаляють не-кротизовані тканини та уражену частину вени. Після видалення вени гнійну порожнину промивають антисептичними розчинами, в рану вставляють дренаж, просочений бальзамічним лініментом за Вишневським.
Групи тварин, що вражаються:
Свинарство
Скотарство
Вівчарство
Конярство
Дрібні домашні тварини
   Коти
   Собаки

Свіжі обговорення на агро-форумі: Литые детали для разной сельхозтехники, запчасти, изготовление изнашиваемых деталей плугов и культиваторов Чем лучше отмывать свинарник? АВД для сельского хозяйства Инфракрасная сушилка (дегидратор) ФлексиХИТ для сушки овощей, фруктов и продуктов Очистка сельхоз культур
©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені.
Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.