23 вересня 2020р.
про проект | контакти | часті питання | мапа | гостьова книга | English ver.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Каталог тварин
Свинарство
Скотарство
Вівчарство
Птахівництво
Конярство
Кролівництво та хутрове звірівництво
Рибництво
Шовківництво
Бджільництво
Годівля тварин
Корми та кормова база
Норми годівлі
Племінна справа
Племінні господарства
Корисна інформація
Ветеринарія
Хвороби тварин
Діагностика
База ветеринарних препаратів
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
Тваринництво - Ветеринарія - Хвороби - Незаразні / Акушерство й генетика - Післяродовий сепсис


Пищевая непереносимость гистамина

Післяродовий сепсис

Загальна інформація
Інфекційне захворювання тварини, спри­чинене потраплянням із септичного вогнища (ураженої матки) мікро­організмів (стрептококи, стафілококи, синьогнійна, кишкова палички тощо) та їхніх токсинів у кров з розвитком ознак важкого загального стану. Мікроорганізми потрапляють в організм екзогенним, ендоген­ним та гематогенним шляхами. У матці корів у післяродовий період утворюється сприятливе середовище (температура, вологість і поживні речовини) для розвитку мікробів. До розвитку запального процесу та інфікування організму призводять ослаблення тварини, особливо при важких і патологічних родах, зниження місцевої та загальної імунобіологічної реакцій, пору­шення обміну речовин, гіповітамінози й авітамінози, мінеральне голо­дування. Мікротоксини, що потрапляють із вогнища інфекції в кров, спричиняють важку інтоксикацію всього організму або заносяться у віддалені тканини та органи, лімфатичні вузли, селезінку, печінку, утворюють метастази у вигляді гнійних запалень.Сепсис може перебігати у формі післяродової септицемії чи септикопіємії. Для септичного процесу характерне загальне зараження.
Ветсанекспертиза
ветеринарно санітарна оцінка продуктів забою при після родовий сепсис

продуктів забою залежить від виду сепсису. У разі піємії туші її органи підлягають технічній утилізації. Якщо гнійних вогнищ немає, а є явища септицемії, то внутрішні органи бракують, а туші випускають залежно від результатів бактеріологічного дослідження. Останнє проводять також для диференціації сибірки та інших хвороб, що протікають з явищами бактеріємії. Якщо під час бактеріологічного дослідження виділяють кокові мікроорганізми, то м’ясо підлягає стерилізації (знешкодженню проварюванням).

Групи тварин, що вражаються:
Свинарство
Скотарство
Вівчарство
Конярство

Свіжі обговорення на агро-форумі: Чем лучше отмывать свинарник? АВД для сельского хозяйства Инфракрасная сушилка (дегидратор) ФлексиХИТ для сушки овощей, фруктов и продуктов Очистка сельхоз культур Гусеничная пара - кто что знает?
©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені.
Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.