04 червня 2020р.
про проект | контакти | часті питання | мапа | гостьова книга | English ver.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Розвиток сільських територій
Економіка сільських територій
Місцеве самоврядування
Основи бізнесу
Оподаткування
Зовнішньо-економічна діяльність
Агрострахування
Бази даних та статистика
Нормативні витрати та ціни
Статистика
Архів статистики
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
Економіка - Місцеве самоврядування - Розвиток місцевого самоврядування в Україні - Гарантії діяльності депутата сільської, селищної ради - Поняття гарантій діяльності депутата сільської, селищної ради


Гарантії діяльності депутата сільської, селищної ради

Поняття гарантій діяльності депутата сільської, селищної ради

Понятие гарантий деятельности депутата сельского, поселкового совета

Місцеве самоврядування в Україні взагалі, як і діяльність депутатів сільських, селищних рад, зокрема, забезпечуються системою гарантій – правовими, економічними, політичними, соціальними умовами й засобами повної та ефективної реалізації ними завдань і функцій місцевого самоврядування. У межах цих функцій депутати сільських, селищних рад мають бути забезпечені умовами й засобами повного та ефективного задоволення потреб відповідної територіальної громади.

Насамперед, слід зазначити, що встановлена чинним законодавством України система гарантій діяльності депутатів сільських і селищних рад – це не привілеї, що піднімають депутатів над іншими членами територіальної громади, і не пільги, що покращують умови їх життя. Це умови, що забезпечують депутатам сільських, селищних рад сприятливий режим їх діяльності, реалізації ними депутатських прав і обов'язків.

Отже, гарантії діяльності депутатів сільських і селищних рад - це  система умов і заходів політико-правового, соціально-економічного, організаційно-інформаційного характеру, передбачених у відповідних нормативно-правових актах, які забезпечують ефективну реалізацію депутатом сільської, селищної ради покладених на нього повноважень щодо вирішення питань місцевого значення у їх повному обсязі.


Свіжі обговорення на агро-форумі: Покупаю тыкву 1-го сорта Баттернат, Матильда и Плуто нового урожая Зерновая культура Рапс Желтеют листья озимого ячменя Универсальный трактор Чем кормить лошадь зимой?
©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені.
Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.