11 серпня 2020р.
про проект | контакти | часті питання | мапа | гостьова книга | English ver.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Розвиток сільських територій
Економіка сільських територій
Місцеве самоврядування
Основи бізнесу
Оподаткування
Зовнішньо-економічна діяльність
Агрострахування
Бази даних та статистика
Нормативні витрати та ціни
Статистика
Архів статистики
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
Економіка - Місцеве самоврядування - Розвиток місцевого самоврядування в Україні - Участь депутата сільської, селищної ради у пошуку джерел фінансування проектів соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади - Можливості отримання грантів від міжнародних благодійних організацій


Участь депутата сільської, селищної ради у пошуку джерел фінансування проектів соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади

Можливості отримання грантів від міжнародних благодійних організацій

Возможности получения грантов от международных благотворительных организаций

На жаль, на сьогоднішній день депутати сільської, селищної ради та й самі сільські, селищні ради мало проінформовані про можливості отримання грантів від міжнародних благодійних організацій щодо фінансування проектів соціально-економічного та культурного розвитку села, селища. Деякі програми міжнародних благодійних організацій спрямовуються на подолання дефіциту коштів при вирішенні соціально-економічних та культурних проблем села, селища.

Проблема отримання грантів депутатами сільської, селищної ради від міжнародних благодійних організацій полягає в тому, що в багатьох селах, селищах відсутня мережа Інтернет, оскільки майже всі донорські організації подають інформацію про оголошення конкурсів на сайтах Інтернет, а не наприклад, в друкованих засобах масової інформації (газетах).

Так, наприклад, на порталі „Громадський простір”  можна отримати інформацію щодо діяльності міжнародних благодійних організацій, оголошення ними конкурсів, правил оформлення заявок на подачу грантів.

Отримавши інформацію про оголошення конкурсу міжнародними благодійними організаціями щодо фінансування проектів соціально-економічного та культурного розвитку села, селища, в першу чергу слід визначитись з проблематикою, на вирішення якої буде спрямовуватись реалізація проекту.

Наступним кроком має стати уважне ознайомлення з вимогами аплікаційної форми (заявки), оскільки в деяких міжнародних благодійних організаціях, у разі неналежного оформлення заявки або при пропущені строку подання заявки до донорської організації, проект не буде прийнятий до розгляду.

Змістовна частина аплікаційної форми (заявки) майже у всіх донорських організаціях співпадає та може включати: опис проблеми, цілі та завдання проекту, план реалізації проекту, стратегію досягнення передбачених результатів проекту, які можуть бути довгостроковими або короткостроковим, бюджет проекту тощо.

Заповнена аплікаційна форма (заявка) подається до міжнародних благодійних організацій звичайною або електронною поштою, особисто заявником.


Свіжі обговорення на агро-форумі: Вопрос по рекультивации Решил заняться рисом. Какая техника нужна? Чем лучше отмывать свинарник? АВД для сельского хозяйства Методы борьбы с кротами
©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені.
Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.