25 жовтня 2021р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

12.01.2012всі новини дня

7-10 лютого 2012 року відбудеться головний міжнародний аграрний форум України «ІнтерАгро 2012» та міжнародна виставка тваринництва «Agro Animal Show 2012»

7-10 лютого 2012 року відбудеться головний міжнародний аграрний форум України «ІнтерАгро 2012» та міжнародна виставка ефективного тваринництва та птахівництва «Agro Animal Show 2012».

Організатор заходів - Київський міжнародний контрактовий ярмарок - лідер виставкового бізнесу України.

«ІнтерАгро 2012» - найважливіша подія в аграрному бізнесі, що дає можливість вітчизняним виробникам дізнатись більше про сучасні технології, кращий вітчизняний та зарубіжний досвід, новітні науково-технічні розробки для галузі АПК України. На виставках представлені найбільш відомі та авторитетні компанії-виробники та постачальники техніки, обладнання для аграрного сектору.

Серед багатьох спеціалізованих заходів виставок – голландсько-український форум аграрного бізнесу: «Ефективність виробництва молока в Україні. Підвищення продуктивності та імунітету молочного стада. Роль кадрів у забезпеченні ефективності молочного виробництва».

Організатори форуму: Посольство Королівства Нідерланди в Україні, асоціація «Український клуб аграрного бізнесу», агенція «AgroEvent», Київський міжнародний контрактовий ярмарок.

Під час проведення вже традиційних «Днів Франції в Україні» відбудуться міжнародні семінари:

- «Французькі технології в свинарстві – технологія штучного запліднення: досвід та впровадження. Генетична спадковість. Роль батьківських та материнських ліній у передачі окремих ознак»;

- «Інтенсивні технології вирощування олійних культур».

Щорічне проведення «Днів Франції в Україні» в рамках виставки «ІнтерАгро» дозволяє спеціалістам із різних країн здійснювати активний обмін досвідом. Організатори заходу - Посольство Франції в Україні, французька агенція міжнародного розвитку підприємств «UBIFRANCE», ІндексБанк, група CreditAgricole та дирекція виставки «ІнтерАгро 2012» (КМКЯ).

Також в програмі форуму - семінар «Забезпечення здоров’я свиней при промисловому вирощуванні» (проводять Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з редакцією журналу «Сучасна ветеринарна медицина»).

Для середніх агрогосподарств, великих сільгосппідприємств, агрохолдингів, торговельних компаній, постачальників МТР, фінансових структур, галузевих організацій та представників державної влади відбудеться друга конференція «Агроресурси 2012: шляхи підвищення рентабельності агровиробництва», яку підготувала ІА «АПК-Інформ».

Під час проведення форума «ІнтерАгро 2012» відбудеться підведення підсумків загальнонаціональної відзнаки «АГРОБРЕНД РОКУ» та урочисте нагородження переможців. «АГРОБРЕНД РОКУ» - щорічне нагородження найбільш успішних проектів в галузі створення брендів на українському сільськогосподарському ринку.

Виставки «ІнтерАГРО» та «Agro Animal Show» відбудуться 7-10 лютого 2012 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б, Київ, Україна).

Детальна інформація та безкоштовне запрошення - на офіційних сайтах виставок http://interagro.in.ua та http://www.animal-show.kiev.ua.

Дирекція виставок «ІнтерАГРО» та «Agro Animal Show»:
Тел./факс: +38 (044) 490 6469, 490 6337
E-mail: agro@kmkya.kiev.ua
Сайт «ІнтерАГРО»: http://interagro.in.ua
Сайт «Agro Animal Show»: http://www.animal-show.kiev.ua
Сайт Організатора: http://www.kmkya.kiev.ua

джерело: УАК

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                  1   2   3 
  4   5   6   7   8   9  10 
 11  12  13  14  15  16  17 
 18  19  20  21  22  23  24 
 25  26  27  28  29  30  31 
                     
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.