25 жовтня 2021р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

08.05.2012всі новини дня

Фермери Львівщини можуть отримати фахову допомогу з питань кредитування

Фермери, котрі є учасниками данського проекту «Надання послуг з управління двома ланцюгами додаткової вартості сільськогосподарської продукції в Україні» («Агро-Львів») мають змогу отримати фахову консультаційну підтримку з питань кредитування.

Мова йде про фермерів-грантоотримувачів проекту «Агро-Львів»: грантові кошти покривають частину необхідних інвестицій для певного проекту, а іншу частину повинен дофінансувати сам фермер – якраз тут частина підприємців залучає кредитні кошти і може при цьому скористатися допомогою фахівців проекту. На жаль, в Україні значна частина фермерів упереджено ставиться до кредитів як способу залучення фінансів, особливо це стосується малих та мікро господарств. «Часто буває так, – розповідає фахівець проекту «Агро-Львів» з питань кредитування і співпраці з банками Тарас Антонюк, – що фермер не знає, з чого почати співпрацю з банком, як правильно розрахувати кредитні умови, щоб кредит не залишив негативного досвіду співпраці з банком, які нюанси слід врахувати при розгляді пропозицій тощо. В такій ситуації, звернувшись до нас, фермер отримає декілька найбільш вигідних для нього пропозицій, підказки стосовно дрібниць, які у результаті мають суттєвий вплив на переговори з банком та майбутній кредит. До речі, разом з фермером ми беремо участь у переговорах з банком, виступаючи на стороні саме фермера, допомагаємо прийняти кінцеве рішення і вибрати найкращий варіант. Тобто наша підтримка більше «моральна», але вона суттєво спрощує процес отримання кредиту, особливо фермерам, котрі не мають великого досвіду спілкування з банками».

Зазначимо, що при співпраці з проектом фермерські кредити йдуть виключно на оплату техніки, обладнання, матеріалів, що є предметом грантової угоди. Якщо ж у фермера відкрита кредитна лінія, в якій дофінансування гранту є лише одним з траншів, то цільове призначення кредиту обмежується умовами кредитного договору.

Інформація про проект:

«Надання послуг з управління двома ланцюгами додаткової вартості сільськогосподарської продукції в Україні» - проект орієнтований на виробників та переробників сільськогосподарської продукції Львівської області. Фінансує проект уряд Королівства Данія та Міністерство закордонних справ Данії.

Мета проекту – збільшити продуктивність та прибутковість у сільськогосподарському та переробному секторах. Сфери втілення – молочна та фруктово-овочева. Термін виконання: січень 2010 р. – грудень 2013 р.

Проект складається з кількох компонентів:

• «Підтримка ланцюгів формування доданої вартості»: консультування з виробничих та маркетингових питань;

• «Грантовий фонд»: надання грантів сільськогосподарським виробникам та переробникам, які є учасниками обраних ланцюгів формування додаткової вартості;

• «Форум»: створення форуму усіх зацікавлених сторін у молочному та фруктово-овочевому секторах для обміну ідеями та інформацією, а також для сприяння внесенню змін у законодавчі та нормативні акти.


джерело: Агро-Львів

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                  1   2   3 
  4   5   6   7   8   9  10 
 11  12  13  14  15  16  17 
 18  19  20  21  22  23  24 
 25  26  27  28  29  30  31 
                     
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.