14 грудня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

12.01.2013всі новини дня

Україні слід скорочувати дотації на традиційні енергоносії і розвивати альтернативну енергетику, - експерт

Україна для більш успішного розвитку альтернативної енергетики слід скорочувати дотування традиційних енергоносіїв і одночасно ввести тимчасове субсидування енергії з відновлюваних джерел, вважають в уряді Німеччини. Таку думку в інтерв'ю DW висловив представник федерального міністерства навколишнього середовища, охорони природи та безпеки ядерних реакторів Юрген Кайнгорст.

«Основна проблема - це масштабні субсидії на традиційні енергоносії, які штучно занижують ціни на енергію з них. Це ускладнює появу на ринку «зеленої» енергії, на яку не існує подібних дотацій. Тому ми вважаємо правильним шляхом з одного боку скорочення дотацій на традиційні енергоносії, а з іншого - встановлення тимчасових субсидій на енергію з відновлюваних джерел», - сказав Кайнгорст.

Він повідомив, що уряд Німеччини веде переговори з кількома українськими міністерствами з метою підвищення ефективності фінансування галузі альтернативної енергетики, а також використання найбільш оптимальних технологій при реалізації проектів.

Кайнгорст зазначив, що Німеччина готова ділитися з Україною успішним досвідом розвитку енергетики на поновлюваних джерелах, допомогти у залученні інвесторів, а також реалізувати ряд пілотних проектів в нашій країні.


джерело: РБК-Україна

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                          1 
  2   3   4   5   6   7   8 
  9  10  11  12  13  14  15 
 16  17  18  19  20  21  22 
 23  24  25  26  27  28  29 
 30  31                
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.