29 січня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

30.05.2013всі новини дня

Держсільгоспінспекція та Держекоінспекція посилюють співпрацю щодо використання земель природоохоронного призначення

Державна інспекція сільського господарства в Чернівецькій області провела колегію за підсумками роботи Інспекції за І квартал 2013 року.

Зокрема, на засіданні зосередили увагу на ефективності проведення інспекторських контрольних заходів, своєчасного та повного виконання плану перевірок суб’єктів господарювання, а також обговорили забезпечення належного рівня виконавчої дисципліни, законності та повноти виконання функцій державного нагляду (контролю) у відповідності до законодавства.

Окрім того, в рішенні колегії, яке прийнято за її результатами, начальників управлінь зобов`язали взяти під особистий контроль проведення сертифікації сільськогосподарських культур та багаторічних насаджень, забезпечити перевірку готовності зернозбиральної техніки до збирання врожаю ранніх зернових культур в 2013 році. Також, на засіданні, було зосереджено увагу й на питаннях дотримання вимог земельного законодавства при наданні, вилученні, купівлі-продажу земельних ділянок. Окремо звернено увагу на підвищенні професійного рівня, в частині  здійснення перевірок та ефективності виконання службових обов’язків, кожного інспектора.

Разом з тим, на завершення, учасники засідання звернули увагу на необхідність підвищення взаємодії із Державною екологічною інспекцією в Чернівецькій області, зокрема, що стосується дотримання вимог законодавства при використанні земельних ділянок водного фонду, природно-заповідного та іншого природоохоронного призначення.


джерело: Урядовий портал

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30  31       
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.