20 січня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

18.06.2013всі новини дня

На Львівщині пропонують удосконалити систему контролю за якістю ґрунту

У Львівській області 334 агрогосподарства використовують земельні ділянки площею понад 100 гектарів. З них лише одне господарство працює за проектом землеустрою. Цього року процес зрушився: ще 15 господарств замовили розробку проектів еколого-економічного обґрунтування сівозмін. Основним стримуючим фактором є вартість виготовлення таких проектів, відсутність мотивації щодо дотримання культури землеробства заради збереження використовуваних земель, а не отримання “швидких” прибутків.

– Недотримання господарствами правил сівозмін загрожує збереженню родючості ґрунтів. На мою думку, додаткового ефекту можна досягти через систему контролю за якістю ґрунту – до і після укладання договорів оренди. У разі недотримання агротехнологій, відповідно, відбудеться зниження родючості. У такому випадку слід не продовжувати договорів оренди, землі вилучати з користування, відшкодовувати збитки у сумі коштів, необхідних для відновлення попереднього стану земель, – наголосив перший заступник начальника Головного управління Держземагентства в області Ростислав Тхір.

Наразі працівники землевпорядної служби спільно з облдержадміністрацією, Держсільгоспінспекцією у Львівській області постійно проводять наради з виробниками сільськогосподарської товарної продукції, роз’яснюють норми законодавства, аспекти раціонального використання земель та їх збереження. Також землевпорядники проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу, зокрема через регіональні та місцеві засоби масової інформації.


джерело: Державне агентство земельних ресурсів України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30  31       
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.