22 жовтня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

29.08.2014всі новини дня

Мінагрополітики працює над новою Концепцією виробництва і використання біопалива

Міністерство агарної політики та продовольства України разом з Національною академією агарних наук веде роботу над розробкою нової Концепції виробництва і використання біопалива в Україні.

Альтернативне паливо, про яке сьогодні так багато говорять, це не завжди високі й недосяжні технології. На сьогоднішній день значною частиною підприємств вже скорочено обсяги споживання природного газу за рахунок організаційних і технічних заходів, зокрема заміни газу мазутом, пелетами, вугіллям, біогазом, заміни газових котлів на електричні та модернізації обладнання.

Крім того, на сьогодні в Україні вже близько 4,5 тисяч гектарів дослідних та виробничих плантацій верби та інших біоенергетичних культур. Найпривабливіше те, що ці культури ростуть на тих землях, які непридатні для землеробства – надто кислі, заболочені чи забруднені, але при цьому дають екологічно чисту сировину.

Завдання Мінагрополітики - поставити існуючі, розроблені науковцями технології на конвеєрне виробництво. Не лише серед селян треба популяризувати енергетичні культури, а й підтримати цей напрямок на державному рівні.

В світі такі технології активно впроваджуються і діють. В Китаї, наприклад, функціонує понад 10 млн. біогазових установок.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1   2   3   4   5   6 
  7   8   9  10  11  12  13 
 14  15  16  17  18  19  20 
 21  22  23  24  25  26  27 
 28  29  30  31          
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.