26 вересня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

09.10.2014всі новини дня

На Херсонщині відкрито напірні польові поливальні водопроводи загальною вартістю 3,5 млн. грн.

За підтримки Херсонської обласної державної адміністрації та за сприяння Агентства міжнародного розвитку США (USAID) «Вода для агросектору» 7 жовтня 2014 року у с. Чкалове на землях фермерського господарства «Даніїл та СД» Новотроїцького району Херсонської області відкрито напірний польовий поливальний водопровід, який дасть можливість зрошувати 240 га земельних угідь.

Участь у церемонії урочистого відкриття взяли директор відділення офісу місії USAID в Україні, Білорусії, Молдові та Кіпрі Стівена Гонйе, представники Інституту Розвитку Аграрних Ринків та Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації.

Зокрема, у ході відкриття поливального водопроводу із вітальним словом до присутніх звернувся Стівен Гонйе, який подякував голові обласної державної адміністрації за виявлену підтримку, та висловив сподівання, що такі проекти, як сьогоднішній, дадуть змогу підвищити зростання врожайності та дохідності сільськогосподарської діяльності.

У свою чергу Чкалівський сільський голова Володимир Сапрон сказав, що відкриття цього напірного поливального водопроводу дасть можливість зрошувати 240 га земельних угідь.«Зважаючи на це, уже в наступному році громада с.Чкалове очікує збільшення кількості плати за землю на 57 тис. грн. в місцевий бюджет», - зауважив він.

Крім того, 8 жовтня відбулося відкриття ще одного поливального водопроводу в с.Новокаїри Бериславського району.

Загальна вартість обох проектів складає близько 3,5 млн. грн.

Довідково

«Вода для агросектору» є проектом міжнародної технічної допомоги, яку надає Агентство міжнародного розвитку США (USAID). Цей проект спрямований на покращення економічної  спроможності сільських  виробників та конкурентоздатності сільських громад шляхом відновлення їх доступу до водних ресурсів.

Загальна вартість проекту у с.Чкалове становить 2 млн. грн. На кошти проекту закуплено 4 км поліетиленових водопровідних труб.


джерело: Урядовий портал

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1   2   3   4   5   6 
  7   8   9  10  11  12  13 
 14  15  16  17  18  19  20 
 21  22  23  24  25  26  27 
 28  29  30             
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.