22 жовтня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

19.01.2015всі новини дня

Житомирські лісівники розширять мережу лісових доріг

Лісові господарства Житомирщини і цьогоріч будуватимуть лісові дороги. Адже залишити розпочату справу на півшляху – не по-господарськи. Кілька років тому лісівники взялися за створення якісної  дорожньої мережі в лісах області, яка би дозволила їм  ефективніше вести лісове господарство.

Наші підприємства мають необхідну спеціалізовану техніку, і нерозумно було б її не використовувати, - коментує начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Андрій Курінський. -  А оптимально спланована сітка лісових шляхів не лише дасть можливість нам керувати лісами і використовувати їх та лісові землі так, щоб постійно підтримувати їх біорізноманіття та всі важливі екологічні, економічні та соціальні функції, а й наблизити нашу галузь до європейських стандартів. Тому і в цьому році підвідомчі підприємства планують збудувати понад 100 км лісових доріг, з них з твердим покриттям - близько 50 км. Крім того, проводитимуться поточні ремонти наявних шляхів протяжністю 95 км.

Всі роботи будуть виконані за власні кошти підприємств. Затрати на кожен кілометр будівництва в середньому сягатимуть 320 тисяч гривень.

Додамо, що за останні вісім років підприємствами Житомирського ОУЛМГ побудовано 334 кілометри  лісових автомобільних доріг з твердим покриттям.


джерело: Прес-служба Житомирського ОУЛМГ

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1   2   3   4   5   6 
  7   8   9  10  11  12  13 
 14  15  16  17  18  19  20 
 21  22  23  24  25  26  27 
 28  29  30  31          
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.