24 лютого 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

26.03.2015всі новини дня

Deere&Company розгляне пропозицію ХТЗ виробляти техніку в Україні, - МінАП

Відомий американський виробник сучасної сільськогосподарської техніки Deere&Company розгляне пропозицію про створення спільного проекту зі збирання комбайнів на території Харківського тракторного заводу ім. Орджонікідзе. Відповідна домовленість була досягнута на зустрічі міністра аграрної політики і продовольства України Олексія Павленка з керівництвом Deere&Company у Вашингтоні, повідомили у прес-службі МінАП.

Згідно з повідомленням, міністр передав пропозицію "Харківського тракторного заводу ім. Орджонікідзе" (ХТЗ) про проведення спільного проекту зі збирання комбайнів на території заводу, а керівництво Deere&Company пообіцяло його розглянути і проаналізувати.

"Для успішної реалізації проекту Deere&Company Мінагрополітики проведе аналіз можливостей і потенціалу устаткування, запчастин, комплектуючих для подальших переговорів щодо співпраці", - наголошується в повідомленні.

Крім цього, керівництво Deere&Company запропонувало встановити систему точного землеробства в Україні, в основі якої лежать уявлення про існування неоднорідностей у межах одного поля. Для їх оцінки використовуються новітні технології, такі як системи глобального позиціонування GPS, спеціальні датчики, аерофотознімки і знімки із супутників, а також спеціальні програми для агроменеджмента на базі геоінформаційних систем.

Deere & Company - американська машинобудівна компанія, що випускає сільськогосподарську, будівельну та лісозаготівельну техніку. За різними рейтингами - найбільший виробник с/г техніки у світі. Засновник компанії - Джон Дір (1804-1886 рр.), американський коваль і промисловець, винахідник сталевого плуга.

За останні сім років підприємство "Джон Дір Україна" реалізувало більше 10 тис. одиниць нової техніки в Україні.

Як повідомлялося, Харківський тракторний завод отримав замовлення на виробництво 2000 тракторів у 2015 році.

 


джерело: РБК-Україна

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                      1   2 
  3   4   5   6   7   8   9 
 10  11  12  13  14  15  16 
 17  18  19  20  21  22  23 
 24  25  26  27  28  29    
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.