28 січня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

26.03.2015всі новини дня

Якісне насіння — умова підвищення врожайності сільськогосподарських культур

“Іноземні інвестиції, спрямовані у галузь насінництва в Україні, дозволять вітчизняним виробникам застосовувати сучасні технології у рослинництві. Це сприяє підвищенню врожайності сільськогосподарських культур, збільшенню його валових показників” - про це Олексій Павленко, Міністр аграрної політики та продовольства України повідомив на зустрічі із з представниками компанії «Монсанто», яка відбулася у рамках участі Міністра в Україно-американському аграрному конгресі у Вашингтоні.

Компанія «Монсанто» планує будівництво насіннєвого заводу в Україні. У середньостроковій перспективі вона інвестуватиме в систему вирощування та виробництва насіння. Завод вироблятиме насіння кукурудзи традиційної селекції для потреб внутрішнього ринку та експорту. Відкриття заводу заплановане на 2016 рік.

Міністр відзначив зростаючі потреби аграріїв у якісному насінні. У зв’язку з ситуацією на валютному ринку  імпортне насіння є набагато дорожчим, саме тому є пряма зацікавленість у побудові заводів із продукцією світової якості на території України. “Якісне насіння — дорожче, але забезпечує кращі показники врожайності” – додав Олексій Павленко.

Протягом багатьох років компанія «Монсанто» випробувала в Україні та зареєструвала чимало сортів та гібридів сільськогосподарських культур, зокрема кукурудзи та ріпаку. До Держреєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні, внесено 357 сортів та гібридів компанії «Монсанто». Це – 9% від загальної кількості сортів зарубіжної селекції” - зазначив Олексій Павленко.

Довідково: Компанія «MONSANTO COMPANY» є транснаціональною корпорацією, світовим лідером біотехнології рослин. Основна продукція – традиційне та генетично модифіковане насіння кукурудзи, сої, бавовни, а також найпоширеніший у світі гербіцид «Раундап». Компанія має понад 404 підрозділів у 66 країнах світу, 2 насіннєвих заводи у Франції та по одному в Угорщині та Румунії.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30  31       
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.