16 грудня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

03.04.2015всі новини дня

Мінагрополітики та USAID продовжать спільну роботу з розробки законодавчої бази реформ

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) підтримує процес реформ аграрної галузі України за чисельними напрямами: спрощення доступу аграріїв до фінансування, вдосконалення законодавчої бази, розробка стратегії розвитку сектору. Про це йшла мова на зустрічі Олексія Павленка, Міністра аграрної політики та продовольства України із представниками USAID.

Ми вдячні міжнародним партнерам за підтримку реформ та плідну співпрацю із Мінагрополітики. USAID входить у склад робочих груп, які розробляють Стратегію розвитку сільського господарства та сільських територій 2015-2020. За підтримки Агентства USAID найкращі експерти долучаються до роботи над законодавчою базою реформ та їх практичним провадженням” - зазначив Олексій Павленко.

Владислава Рутицька, заступник Міністра із питань євроінтеграції, подякувала за надання технічної допомоги зі сторони Уряду США, особливе значення має проект «Агроінвест в Україні», який орієнтований на підтримку стабільного законодавчого середовища, стимулювання доступу аграріїв до фінансування, розвиток ринкової інфраструктури для малих та середніх виробників.

        Сторони обговорили питання стабілізації банківської системи, доступ аграріїв до фінансового ресурсу, залучення американських інвестицій. Міністр підкреслив успішність переговорів, проведених у США із Корпорацією OPIC, ЕКСІМ Банком, великими американським кампаніями, які відкривають широкі можливості для аграрного сектору України.

Довідково: Наприкінці січня 2011 року за підтримки агентства США з міжнародного розвитку в Україні розпочав діяльність проект міжнародної технічної допомоги «Агроінвест», метою якого є ефективне впровадження аграрних реформ та сприяння розвитку і підвищення продуктивності сільського господарства шляхом стимулювання сталого доступу до фінансових послуг та створення більш ефективної ринкової інфраструктури для малих та середніх сільськогосподарських виробників, поліпшення політики в галузі сільського господарства, яка спрямована на розвиток ринку АПК. Строк реалізації проекту: 25.01.2011 – 24.01.2016


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                          1 
  2   3   4   5   6   7   8 
  9  10  11  12  13  14  15 
 16  17  18  19  20  21  22 
 23  24  25  26  27  28  29 
 30  31                
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.