11 грудня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

10.04.2015всі новини дня

Аграрна галузь має бути рушійним фактором розвитку економіки України, - Георгій Вашадзе

9 квітня між Міністерством аграрної політики та продовольства України і Фондом інновацій та розвитку (Республіка Грузія) було підписано Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю у питаннях приватизації. Меморандум, метою якого є підвищення ефективності управління держсектором економіки та впорядкування роботи аграрних держпідприємств, підписали Міністр Олексій Павленко та співзасновник Фонду Георгій Вашадзе. 

Сторони домовилися співпрацювати та здійснювати обмін пропозиціями стосовно питань розвитку та супроводження механізмів приватизації з урахуванням інтересів держави. Мінагрополітики залишає за собою право залучати до обговорення зазначених питань представників державних підприємств та Фонду державного майна України або його регіональних відділень.

«Ми вирішили підписати меморандум про співпрацю, адже сьогодні є прагнення Мінагрополітики та Міністра Олексія Павленка фундаментально якісно змінити аграрну галузь. Вона має бути не монопольним анклавом, а головним рушійним фактором розвитку економіки України. Ми прагнемо спільно зробити все, щоб ця приватизація держпідприємств перетворила їх на конкурентні компанії», - наголосив Георгій Вашадзе.

Для дрібних підприємств пропонується така схема приватизації: призначення керівників (умови щодо підготовки документів на приватизацію прописуються в контракті), проведення інвентаризації та підготовка правовстановлюючих документів (1 рік), розробка механізму приватизації та, власне, приватизація ДП шляхом розпаювання земель, реалізації майна приватному інвестору. Стосовно стратегічно важливих держкомпаній, а це 15–20 об’єктів, пропонується діяти за формулою «step by step». Першим кроком має стати призначення професійного та якісного менеджменту. Другим — підготовка та внесення змін в законодавства, третім — поступова приватизація з урахуванням інтересів держави.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                          1 
  2   3   4   5   6   7   8 
  9  10  11  12  13  14  15 
 16  17  18  19  20  21  22 
 23  24  25  26  27  28  29 
 30  31                
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.