29 січня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

16.04.2015всі новини дня

Фермерські господарства відтепер мають рівний доступ до державної підтримки, — Ярослав Краснопольський

Близько 50% від 250 млн грн, передбачених на фінансування державної програми підтримки тваринництва в цьому році, будуть спрямовані на часткове відшкодування витрат на будівництво та реконструкцію ферм. За рахунок інших кошт відшкодують вартість самих тварин: великої рогатої худоби, свиней, овець та кіз. Про це йдеться в статті Першого заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ярослава Краснопольського для ІА «Укрінформ».

Для прозорої та справедливої реалізації програми такий механізм розподілу коштів розроблено спільно з представниками галузевих асоціацій та виробниками в рамках ініційованого Міністерством круглого столу. «Сума досить скромна та, відверто кажучи, забезпечити реальну потребу наших фермерів у коштах вона не зможе. Тому, з огляду на обмежений фінансовий ресурс, нашим головним завданням стало його максимально ефективне використання», — зазначив Ярослава Краснопольський.

Чи не вперше претендувати на участь в програмі відшкодування можуть господарства з будь-яким поголів’ям худоби. «Це принциповий момент. Ми зняли обмеження щодо потужності ферм, аби зрівняти права всіх учасників ринку та подолати монополію на одержання державного фінансування з боку великих агрохолдингів. Тепер кошти дійдуть до тих, кому насправді необхідні — саме до дрібних та середніх господарств», — вважає Ярослав Краснопольський.

Загалом до 2017 року в Україні планується ввести в експлуатацію 190 об’єктів тваринництва. Мова йде про скотарські комплекси (понад 105), ферми з розведення свиней (57), об’єкти птахівництва (23) та вівчарства (2). Деякі з тих, де роботи вже розпочато, будуть включені у цьогорічну програму відшкодування. Це стосується також будівництва доїльних залів та м’ясопереробних пунктів. Перші кошти аграрії можуть отримати вже влітку.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30  31       
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.