11 грудня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

20.04.2015всі новини дня

Україна може розпочати експорт меду до Китаю

Україна займає перше місце з експорту меду в Європі, та 4 місце в світі. Перспективним напрямом є відкриття китайського ринку.

Про це стало відомо в ході круглого столу на тему «Український ринок виробництва та реалізації меду», йдеться на сайті Аграрної біржі.

Під час засідання обговорювалися проблеми розвитку ринку меду в Україні, систему державної підтримки пасічників та регулювання законодавства щодо поліпшення умов їх роботи на внутрішньому та зовнішньому ринках.

Його учасники відзначили, що Україна займає перше місце з експорту меду в Європі, та 4 місце в світі. Пасічники жваво обговорювали проблеми, що спіткають їх на внутрішньому ринку та перепони, що їм заважають повноцінно реалізувати потенціал розвитку ринку.

В свою чергу Владислава Рутицька відзначила, що Мінагрополітики інтенсивно працює над поліпшенням умов ведення бізнесу на цьому ринку, однак слід виробити обґрунтовані пропозиції щодо розвитку експорту у різні країни світу, включаючи Китай, а також важливо дотримуватися високих європейських стандартів якості.

«Міністерство аграрної політики і продовольства України підтримує ідеї виробників меду по розвитку галузі. Наші найкращі аналітики проаналізували можливості кожної з країн ЄС щодо можливості імпорту нашого меду і ми маємо повну картину наших експортних можливостей. Сьогодні Міністерство шукає можливість збільшення квот на поставки меду з України, але ми маємо точно знати, що використаємо наданий обсяг повністю. Також перспективним напрямом є відкриття китайського ринку для наших експортерів і ми працюємо над тим, щоб цей ринок став доступнішим якомога швидше», — заявила Владислава Рутицька.

За підсумками круглого столу, учасники ринку розподілили між собою питання для аналізу та домовилися про конструктивний подальший діалог в рамках круглого столу.

Нагадаємо, у 2014 році Україні вдалося відкрити доступ на ринок меду у ЄС.


джерело: Агравері

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                          1 
  2   3   4   5   6   7   8 
  9  10  11  12  13  14  15 
 16  17  18  19  20  21  22 
 23  24  25  26  27  28  29 
 30  31                
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.