04 серпня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

21.04.2015всі новини дня

У 2014 році більше 400 соціальних об'єктів в Україні перейшли на опалення пелетами

У зв'язку з досить складною ситуацією на газовому ринку України напрямок використання деревних пелет отримав “друге дихання”. Протягом 2014 року українські виробники і трейдери деревних пелет відзначили різке підвищення попиту на свою продукцію на внутрішньому ринку країни. Цей факт пов'язаний з масовим переведенням на тверде біопаливо об'єктів соціальної сфери та приватних домогосподарств, повідомляє Український Біопаливний Портал
 
Приміром, за рахунок коштів, виділених як державним бюджетом, так і в рамках фінансування іноземними інвесторами, минулого року твердопаливні котли були встановлені більш ніж на 400 соціальних об'єктах. 
 
По закінченню поточного опалювального сезону, в середньому економія від подібної медернізації склала 200 тис. грн на кожному об'єкті, що дорівнює 15% від загального обсягу коштів.
 
На використання пелет переходять також і комерційні об'єкти. Приміром, пелетні котли були встановлені на таких підприємствах, як нікопольський завод "Трубосталь", елеватор ТОВ "Агротехніка", мелітопольське КП "Водоканал" та ін. Паралельно з бюджетними установами доцільность використання альтернативного палива зрозуміли й українські аграрії. Пелети стали альтернативою для безлічі малих тепличних господарств площею 6-10 гектар, що опинилися в скрутній ситуації після підвищення цін на традиційні енергоносії.
 
Статистика показує, що лідерами в напрямку переходу на деревні пелети є західні регіони, які володіють великими лісовими ресурсами, зокрема Тернопільська, Волинська та Рівненська області. У 2015 році їх повинні наздогнати Харківська, Одеська та Запорізька області, які ініціювали низку масштабних проектів з впровадження альтернативних видів палива.

джерело: EcoTown.com.ua

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                      1   2 
  3   4   5   6   7   8   9 
 10  11  12  13  14  15  16 
 17  18  19  20  21  22  23 
 24  25  26  27  28  29  30 
 31                   
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.