22 січня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

13.05.2015всі новини дня

Прогноз погодних умов на території України та попередження про ймовірні надзвичайні ситуації або ускладнення на 12 - 18 травня, - ДСНС України

Прогноз погодних умов на території України

  • Опади: місцями невеликий короткочасний дощ, гроза, лише у південно-східній частині переважно без опадів.
  • Температура повітря: Температура вночі 7-11° тепла, вдень 17-22° (13 травня на заході до 25°; у східних та південних областях до 26°; 16-18 травня у західних та північних областях зниження температури на 3-5 °C.
  • Небезпечні явища погоди: місцями грози та посилення вітру; на території Донецької, Запорізької та Херсонської областей, де місцями спостерігається висока (4 класу) пожежна небезпека.
 

Тенденції виникнення надзвичайних ситуацій

   Враховуючи прогноз погодних умов та стан природної і техногенної безпеки найбільш небезпечними очікується періоди 13 та 15 травня коли підвищується ймовірність виникнення надзвичайних ситуацій:

 природного характеру:

  •  метеорологічних НС (у разі поєднання грозових дощів та сильних поривів вітру);
  •  медико-біологічних НС (зберігається ймовірність отруєння людей, особливо харчових, гострих кишкових інфекцій, (у зв'язку з чисельними святами) та збільшення інфекційних захворювань, насамперед, сальмонельозу та гепатиту-А).
  •  НС, пов’язаних із пожежами в природних екосистемах (насамперед на території Донецької, Запорізької та Херсонської областей, де місцями спостерігається висока (4 класу) пожежна небезпека).

 техногенного характеру:

  •  НС на транспорті, особливо на автомобільному (насамперед, спричинених порушеннями правил дорожнього руху);
  •  НС, пов’язаних із пожежами та вибухами (у тому числі на вибухо-, пожежонебезпечних об'єктах, вугільних шахтах, а також у будівлях житлової призначеності).

 З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та подій, необхідно зосередити увагу на:

  •  проведенні моніторингу гідрометеорологічної ситуації для забезпечення готовності до запобігання і ліквідації негативних наслідків від можливих гідрометеорологічних НС;
  •  забезпеченні готовності до реагування на НС, пов'язані з пожежами та вибухами (у зв'язку із високим ризиком їх виникнення) та посилити роз'яснювальну роботу серед населення щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки (у т.ч. поводження з вогнем в місцях масового відпочинку, особливо в лісосмугах) та дотримання правил поведінки на водних об'єктах   

  

prognoz.pdf

    Інформацію №26/7-30 від 12.05.2015 підготовлено відділом прогнозування, моніторингу, обліку надзвичайних ситуацій та профілактики невиробничого травматизму управління інформаційно-аналітичної роботи Департаменту державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту ДСНС України на основі прогнозів Гідрометцентру та прогнозних сайтів з мережі Інтернет

 


джерело: ДСНС України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30  31       
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.