31 травня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

14.05.2015всі новини дня

Олексій Павленко: У 2014 році експорт української сільгосппродукції до США зріс на третину

"Наше завдання – допомогти українським компаніям вийти на світовий ринок", - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко на круглому столі, організованому Американо-Українською Діловою Радою. Темою обговорення стало розширення українського продовольчого експорту. 

2014 рік став роком поглиблення співпраці між Україною та США в аграрному секторі. Порівняно із 2013 роком експорт української сільськогосподарської продукції до США зріс на 33.2%.

Міністр Олексій Павленко наголосив на тому, що український агропромисловий комплекс є експортоорієтованим. Його частка в загальному експорті держави становила 31.5% у 2014 році.

Наразі міністерством ініційовано ряд проектів, реалізація яких здатна посприяти росту цих показників. До них належать, зокрема, створення та модернізація зрошувальних систем, що дозволить втричі збільшити виробництво сільгосппродукції на Півдні України.

"У 2014 році вдалося продемонструвати, що, незважаючи на складні умови, Україна є надійним та стабільним партнером, здатним виконувати умови торговельних домовленостей. Тепер завданням міністерства є допомога вітчизняним компаніям в освоєнні нових ринків та усунення зайвих посередників на цьому шляху", - підкреслив Міністр Олексій Павленко.

Нагадаємо, що 13 травня у Києві відбувся круглий стіл на тему «Розширення продовольчого експорту України», організований Американо-Українською Діловою Радою (USUBC). Він став продовженням співпраці Мінагрополітики України та USUBC, розпочатої у березні 2015 року під час проведення Україно-Американського Аграрного Конгресу у Вашингтоні, участь у якому брала українська делегація на чолі із Міністром Олексієм Павленком.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                  1   2   3 
  4   5   6   7   8   9  10 
 11  12  13  14  15  16  17 
 18  19  20  21  22  23  24 
 25  26  27  28  29  30  31 
                     
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.