31 травня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

14.05.2015всі новини дня

Мінагрополітики проведе круглий стіл щодо роздержавлення ДП

Наприкінці травня за участю Міністра аграрної політики та продовольства Олексія Павленка відбудеться круглий стіл на тему «Впровадження ефективних механізмів приватизації та впорядкування діяльності державних підприємств, які належать до сфери Мінагрополітики».

На захід будуть запрошені народні депутати України, голови обласних ОДА,  експерти в галузі реформування державного сектору Грузії, представники громадських об’єднати та ЗМІ. Метою заходу є публічні обговорення щодо роздержавлення підприємств Мінагрополітики.                 

Так, нещодавно у своїй статті на Економічній правді Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко повідомив, що Міністерство ініціює роздержавлення 254 підприємств. З них 101 ДП планується приватизувати через розпаювання, а 158 інших чекає подальша реорганізація. Залишити на балансі міністерства планується максимум десять підприємств.

«Реальний контроль за більшістю ДП держава втратила давно. Ще три місяці тому в міністерстві ніхто навіть точної їх кількості назвати не міг. З 571 державного підприємства лише 20% приносять прибуток. Набагато частіше вони стають ширмою для фінансових зловживань та неефективного менеджменту. За результатами перевірок негативну оцінку отримали керівники 38 ДП. За 2013-2014 роки державні підприємства галузі продемонстрували нищівні показники», - наголосив Міністр.

За словами Олексія Павленко, ніхто не зацікавлений у знищенні діючих підприємств. «Ми готові підтримати колективи, які не допустили занепаду ДП та організували сільськогосподарське виробництво. Якщо шовківництво знищене, нехай фермери заробляють на рослинництві або тваринництві. Однак ця діяльність повинна бути легальною», - підсумував Міністр.

Дату та місце проведення круглого столу буде повідомлено додатково.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                  1   2   3 
  4   5   6   7   8   9  10 
 11  12  13  14  15  16  17 
 18  19  20  21  22  23  24 
 25  26  27  28  29  30  31 
                     
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.