01 червня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

14.05.2015всі новини дня

Харківський тракторний завод та фінська компанія Sampo узгодили план збирання комбайнів

Представники компанії АТ «Харківський тракторний завод ім. С. Орджонікідзе» та фінської компанії Sampo Rosenlew Ltd продовжують співпрацю на основі підписаного Меморандуму про взаєморозуміння. 

Нещодавно відбулась робоча зустріч представників обох компаній для обговорення технічних питань спільного виробництва зернозбиральних комбайнів.

Під час зустрічі було презентовано продукцію ХТЗ, оглянуто виробничі площі заводу. Обговорювалися питання локалізації збирання зернозбиральних комбайнів ХТЗ-3085 (Сампо 3085 покращений) та розробки ТУ на зернозбиральний комбайн ХТЗ-3085, проведення сертифікації нового продукту.

«Співпраця двох потужних компаній - “Харківського тракторного заводу” та фінської компанії Sampo є важливим проектом, який дасть поштовх для розвитку сільськогосподарського машинобудування України. Вітчизняні комбайни вироблятимуться на основі комбайну Sampo Superior 3085. Якість та надійність продукції — є пріоритетами для українських аграріїв. Співробітництво обох компаній має стати значним поштовхом для розвитку аграрної галузі всієї країни», - зазначив Олексій Павленко.

За результатами ознайомлення з виробництвом АТ «ХТЗ» представники Sampo Rosenlew Ltd прийшли до висновку, що умови для організації складання зернозбиральних комбайнів ХТЗ-3085 на АТ «ХТЗ» відповідають висунутим вимогам і склали поетапний план збірки комбайнів ХТЗ-3085. За підсумками проведеної зустрічі сторони підписали протокол.

Нагадаємо, згідно підписаного Меморандуму спільна робота ХТЗ та Sampo Rosenlew Ltd розпочинається з виробництва зернозбиральних комбайнів 5 класу ХТЗ 3085 (Sampo 3085 Superior). Sampo Rosenlew Ltd зобов’язується передати необхідну конструкторську, технічну та технологічну документацію й оснастку та бере на себе відповідальність за технічний супровід проекту, навчання спеціалістів.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1   2   3   4   5   6   7 
  8   9  10  11  12  13  14 
 15  16  17  18  19  20  21 
 22  23  24  25  26  27  28 
 29  30                
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.