31 травня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

14.05.2015всі новини дня

Щодо реалізації нового Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності»

12 травня 2015 року за ініціативою Державної регуляторної служби України відбулася робоча нарада в Міністерстві аграрної політики та продовольства України з органами ліцензування щодо реалізації нового Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності»  № 222-VIII, який прийнятий 3 березня 2015 року і набуває чинності 28 червня 2015 року. 

Від Держветфітослужби України в нараді взяли участь співробітники відділу забезпечення ліцензійної діяльності: начальник відділу Ложкін В.В., головні спеціалісти Лук'янець Л.П. та Пишенко Є.О.

З вступним словом до учасників робочої наради звернулась Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна, яка акцентувала увагу «...одна справа прийняти Закон, а інша – якісно втілити його в життя. Інакше, замість позитивного результату, ми можемо отримати негативний ефект. Таке ми не один раз спостерігали в Україні, коли хороші наміри нівелює неякісна реалізація. Тож важливо обговорити всі гострі процедурні питання з органами ліцензування, щоб новий механізм запрацював вже на момент набуття чинності Закону».

Під час заходу обговорювались практичні питання ліцензування видів господарської діяльності, порядок ліцензування, механізм отримання ліцензій в електронному вигляді або на паперовому носії. Програма заходу також вмістила навчання з вдосконалення і осучаснення порядку всіх етапів і процедур ліцензування з впровадженням інформаційний технологій.


джерело: Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                  1   2   3 
  4   5   6   7   8   9  10 
 11  12  13  14  15  16  17 
 18  19  20  21  22  23  24 
 25  26  27  28  29  30  31 
                     
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.