03 квітня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

25.05.2015всі новини дня

Олексій Павленко: ситуація в агросекторі вимагає швидких та осмислених реформ

Ситуація в агросекторі, зокрема його державному сегменті, є непростою і вимагає швидких, осмислених реформ. Дерегуляція, роздержавлення та приватизація держпідприємств, земельна реформа - питання важкі і багато в чому політичні, але всі розуміють, що їх потрібно вирішувати.  Про це заявив Міністр аграрної  політики та продовольства України Олексій Павленко під час зустрічі з аграріми Сумської області.

Міністр повідомив, що прийнято політичне рішення щодо приватизації чи ліквідації державних підприємств. У підпорядкуванні міністерства -  571 підприємство. З них лише десяток мають ринкову вагу. Балансова вартість 50 не перевищує 100 тисяч грн. 27 – мають нульову вартість. Ще 154 – у процедурі банкротства або ліквідації. Лише 96 підприємств – формально діючі. І тільки 20 - умовно прибуткові.

Наявність сотень державних підприємств заганяє місцеві громади у депресію та соціальний занепад. Олексій Павленко підкреслив, що у нинішніх умовах більшість з них не мають жодних шансів на відновлення економічної активності. Ці активи мають приносити державі та місцевим громадам користь. Це можливо лише через роздержавлення. Кошти, отримані за приватизацію, стануть інвестицією у розвиток місцевої інфраструктури, зокрема на Сумщині.

«Земельна реформа та приватизація - це знищення корупції та залучення інвестицій. Ми маємо створити умови для розвитку бізнесу та процвітання галузі», - наголосив Міністр.

Олексій Павленко подякував аграріям Сумщини за вчасно і в повному обсязі виконану посівну кампанію, а також за здійснені заходи із заготівлі лісу для зони АТО.

 


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30          
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.