03 квітня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

25.05.2015всі новини дня

На Волині інвесторам пропонують 15,9 тис. га землі для вирощування енергетичних культур

Волинські землевпорядники роблять внесок в енергонезалежність України, створюючи умови для підприємців, які планують інвестувати у вирощування енергетичних культур, таких як міскантус, сорго, енергетична верба. «Аби створити потенційним інвесторам усі умови для роботи, в області здійснено моніторинг непридатних для ведення сільського господарства земель, які однак придатні для вирощування енергетичних культур. Скажімо, енергетична верба абсолютно невибаглива до ґрунтових умов і нею можна засаджувати землі, на яких інші культури вирощувати не дозволено», – розповідає керівник землевпорядної служби області Світлана Богута.

Вона нагадує, що нині в європейських країнах 8% відновлюваної  енергетики припадає на біоенергетику – виробництво електроенергії з біомаси, тобто відходів деревини, соломи, лушпиння, енергетичної лози, міскантусу.

Натепер у Волинській області визначено 15,9 тис. га земель, які можуть використовуватися для вирощування енергетичних культур і які будуть запропоновані інвесторам.

«Біля кожного села можна знайти землі, непридатні для традиційного обробітку, але які можуть з подвійною користю використовуватися у біопаливних проектах. Частина мешканців отримає додатковий заробіток і водночас місцевість отримає додаткову енергію завдяки відновлюваним джерелам сировини», – акцентувала Світлана Богута.

В області під енергетичні культури вже відведено 7,5 тис. га, 1,5 тис. га з яких нині дають урожай

На Волині працює перша  в Україні розширена обласна комісія з інвентаризації земель сільськогосподарського та несільськогосподарського призначення у межах і за межами населених пунктів. Комісія, до якої входять фахівці землевпорядної служби області, має на меті створити цілісну картину земель краю та ефективності їх використання. Головним виконавцем робіт з інвентаризації земель визначено Головне управління Держгеокадастру в області.


джерело: Урядовий портал

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30          
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.