03 квітня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

25.05.2015всі новини дня

Важливо забезпечити аграріїв найбільш рентабельними формами азотних добрив, - Ярослав Краснопольський

Одним із найважливіших напрямків інтенсифікації сільського господарства є забезпечення стабільних валових зборів зернових культур на рівні 80-100 млн. тонн. Забезпечення продовольчої безпеки держави та зміцнення її експортного потенціалу переважно залежить від збалансованої хімізації галузі рослинництва, науково-обгрунтованої системи удобрень та використанням пестицидів для боротьби з хворобами та шкідниками рослин. Про це повідомив Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Ярослав Краснопольський під час вступного слова на Всеукраїнській конференції «Захист та живлення рослин – 2015».

«Наразі можу з впевненістю сказати, що в Україні мінеральне живлення перебуває на одному рівні за важливістю з якістю насіння та селекцією. Це основа високого врожаю», - додає Ярослав Краснопольський.

За його словами, в Україні останні роки домінувала незбалансована дефіцитна система землеробства. Як наслідок, ґрунти втратили значну частину гумусу і поживних речовин. Важливим завданням учасників ринку мінеральних добрив є зміщення використання добрив у бік комплексних у співвідношенні NPK 1:0,7:0,8 і застосування мезо- та мікроелементів. «Для аграріїв важливим є забезпечення потреб найбільш рентабельними формами азотних добрив. Також технічним оснащенням для їхнього ефективного застосування та створення передумов для збалансованого розвитку аграрного сектору».

В кінці свого виступу, Перший заступник Міністра подякував організаторам конференції за надану можливість постачальникам та виробникам мінеральних добрив дізнатись про потреби та побажання аграріїв.


джерело: Урядовий портал

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30          
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.