31 травня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

27.05.2015всі новини дня

Держлісагентство ініціювало громадське обговорення стратегії розвитку галузі

З метою відкритого експертного обговорення проекту стратегії розвитку лісової галузі Мінагрополітики та Держлісагентство ініціювали проведення круглого столу «Лісове та мисливське господарство. Стратегія 2015-2020».

Проект розроблено за участю європейських експертів та з урахуванням пропозицій з боку громадських організації. Мета проекту — запровадити стале невиснажливе користування лісовими та мисливськими угіддями, підвищення ефективності державної політики у лісовій галузі. «За ініціативи Міністра аграрної політики та продовольтва України в Держлісагентстві була створена платформа реформ, яка працювала над пропозиціями щодо подальшого розвитку лісового господарства. Ми вдячні всім, хто долучився до цієї роботи, а також нашим європейським партнерам. Результатами обговорення мають стати конструктивні пропозиції, які будуть покладені в основу розвитку галузі», — сказав радник Міністра з питань лісового господарства Олександр Григорович.

Пріоритетами стратегії визначено протидію корупції та незаконному втручанню органів держвлади у діяльність лісгоспів, імплементація прозорих принципів ціноутворення при експорті деревини, зміцнення прав власності, заборона приватизації державних лісів, а також проведення інституційної реформи. Вона має відокремити функції законотворення і державного контролю від функцій ведення лісового господарства, провести децентралізацію та запровадити дієвий фінансово-економічний механізм підтримки розвитку галузі.

В роботі круглого столу взяли участь народні депутати, громадські діячі, представники екологічних організацій, експерти та науковці. В рамках діалогу були озвучені пропозиції щодо законодавчого забезпечення реформування, підтримки лісового виробництва, стимулювання приватної ініціативи, залучення міжнародної фінансової допомоги тощо.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                  1   2   3 
  4   5   6   7   8   9  10 
 11  12  13  14  15  16  17 
 18  19  20  21  22  23  24 
 25  26  27  28  29  30  31 
                     
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.