31 травня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

27.05.2015всі новини дня

Херсонські землевпорядники розробляють механізми збереження та відновлення потенціалу земельних ресурсів області

Землевпорядники Херсонщини беруть учать у розробленні стратегії економічного та соціального розвитку області на період до 2020 року.

У Херсонській обласній державній адміністрації пройшло засідання робочої групи, на якому розглядалися питання забезпечення дотримання норм законодавства у сфері захисту довкілля, збереження потенціалу земельних ресурсів та інші аспекти екологічної безпеки області.

У рамках цієї роботи фахівці працюють над впровадженням дієвого контролю за дотриманням сівозмін, забезпеченням раціонального використання та збереження земельних ресурсів, їх захисту від забруднення і неефективного використання.

Також актуальним є питання створення нових лісосмуг, які є дієвим механізмом захисту від впливу вітрової ерозії. На сьогодні в Україні найбільше потерпають від вивітрювання ґрунти Херсонської, Миколаївської та Одеської областей. Нові спроектовані лісосмуги змогли б значно сприяти збереженню земельного потенціалу регіону.

«Зусилля землевпорядної служби спрямовані не лише на забезпечення ефективного використання земельних ресурсів, але й на їх відновлення», – наголошують землевпорядники Херсонщини.

Також розглядається можливість покладення відповідальності на власників земель за збереження частини інфраструктури, котра ці землі обслуговує. Такий механізм має встановлюватися місцевими регуляторними актами.

За результатами обговорення члени робочої групи формують проектний листок, в якому будуть запропоновані можливі шляхи фінансування робіт та їх виконавці.

 

 


джерело: Урядовий портал

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                  1   2   3 
  4   5   6   7   8   9  10 
 11  12  13  14  15  16  17 
 18  19  20  21  22  23  24 
 25  26  27  28  29  30  31 
                     
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.