23 березня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

27.05.2015всі новини дня

ДПЗКУ планує відвантажити до Китаю 4 млн. тонн зернових, - Борис Приходько

Головним завданням для Державної продовольчо-зернової корпорації є стабілізація відносин з китайськими партнерами та оновлення персоналу. Про це розповів в. о. голови правління корпорації Борис Приходько в інтерв’ю Національному агропорталу Latifundist.com.

«Нам необхідно підвищити імідж компанії як надійного покупця на внутрішньому ринку, надійного постачальника — на зовнішньому ринку, створити організацію, яка здатна швидко реагувати на кон’юнктуру аграрного сировинного ринку», — сказав керівник корпорації.

Він підкреслив, що в рамках виконання Китайського зернового контракту ДПЗКУ відвантажила вже понад 500 тис. тонн. До кінця календарного року загалом планується поставити близько 3,7-4 млн. тонн. Крім того, наразі відпрацьовується можливість експорту до Китаю цукру, сухого молока, сорго, ячменю та сої. «На ці товари немає квот і низьке імпортне мито. Можливо, будемо постачати борошно», — повідомив Борис Приходько, додавши, що тривають перемовини з ССЕС та карантинними службами.

Разом з тим ДПЗКУ вже розпочала форвардну програму, в рамках якої планується придбати 300-350 тис. тонн зернових. Головний принцип цьогорічного форварду — від кількості до якості. «У минулому сезоні було понад 30% дефолтів за зобов’язаннями на поставку за форвардними контрактами. Ми врахували негативний досвід. Основний принцип: персональна відповідальність менеджерів на місцях та закупка зерна у сільгоспвиробників, що працюють поблизу наших елеваторів», — підкреслив в. о. голови правління.

Говорячи про кадрову політику, Борис Приходько повідомив, що у планах корпорації — скорочення штату на 20-30%. Йдеться про неефективних службовців, а також чиновників середньої ланки, які у минулі роки мали будь-яке відношення до корупційних схем.


джерело: Урядовий портал

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                  1   2   3 
  4   5   6   7   8   9  10 
 11  12  13  14  15  16  17 
 18  19  20  21  22  23  24 
 25  26  27  28  29  30  31 
                     
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.