19 березня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

08.06.2015всі новини дня

Фіналісти конкурсу в «Укрспирті» відмовились від подальшої участі в відборі (документи)

Фіналісти конкурсного відбору на посаду директора ДП «Укрспирт», незважаючи на офіційне підтвердження відсутності у них судимостей та кримінальних проваджень,  відмовились від подальшої участі у конкурсі та подання  власних кандидатур на розгляд Номінаційного комітету Уряду. Відповідні заяви написані А.Далібожиком та Н.Гаркавою. Відтак, з цієї причини офіційно конкурс в «Укрспирті» скасовано. Раніше результати конкуру були поставлені під сумнів через нібито наявність у цих учасників судимостей.

«З метою об’єктивного, своєчасного та неупередженого проведення конкурсного відбору керівника ДП «Укрспирт», прошу зняти мою кандидатуру від подальшої участі в проведенні конкурсного відбору. А також повідомляю, що відомості, які мені необхідно надати до Комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств, мною подаватись не будуть», — йдеться в заяві Ніни Гаркавої.

Зі свого боку інший учасник і фіналіст конкурсу Анатолій Далібожик заявив: «Моя репутація була підтверджена усіма компетентними органами: і спеціальною перевіркою, і правоохоронцями. Ніякої вини за мною не має. І жодних підстав, щоб відмовити мені в участі в майбутньому конкурсі наразі не існує».

  Таким чином,  після об’явлення повторного конкурсу не виключений варіант, що обидва учасника  знову подаватимуть заяви на участь у ньому.

Нагадаємо, відсутність судимостей та жодних кримінальних проваджень по відношенню до цих конкурсантів підтвердила перевірка спеціальної комісії Нацдержслуби, створеної за дорученням Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. Такий висновок перевірки підтвердили також правоохоронні органи — МВС і СБУ. Про це 21 травня повідомляв на своїй сторінці у Facebook Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко. Разом з тим  перевірка назвала порушенням те, що до складу конкурсної комісії увійшла більшість представників експертного середовища (авторитетні компанії Deloitte, Pedersen & Partners, Школа HRM, Jansen Capital Management).

Документи додаються.

Завантажити Розмір
заява Далибожика А.М..jpg 566.81 КБ
Заява щодо участі в конкурсі (стор.1).jpg 287.01 КБ
Заява щодо участі в конкурсі (стор.2).jpg 160.22 КБ

 


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                  1   2   3 
  4   5   6   7   8   9  10 
 11  12  13  14  15  16  17 
 18  19  20  21  22  23  24 
 25  26  27  28  29  30  31 
                     
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.