23 березня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

08.06.2015всі новини дня

За попередніми висновками аудитори в цілому схвально оцінили систему офіційного контролю та сертифікації насіння зернових культур та їх еквівалентності до вимог Європейського Союзу

З 26 травня по 4 червня в Україні проведено аудит з метою отримання визнання Європейським Союзом еквівалентності польового інспектування зернових культур для виробництва насіння та інспектування виробленого насіння.

Визнання еквівалентності  ЄС відкриває українським виробникам насіння шлях до безперешкодного доступу на ринок насіння Європейського Союзу.

Цілі аудиту полягали у здійсненні оцінки ефективності Компетентного органу в Україні щодо імплементації національного законодавства та міжнародних стандартів стосовно контролю виробництва та сертифікації насіння та оцінки того, чи відповідає польове інспектування зернових культур вимогам ЄС, чи є вироблене в Україні насіння зернових культур еквівалентним до насіння, виробленого в Європі і відповідає вимогам ЄС.

В ході аудиту особливу увагу було надано організації контролю виробництва насіння, процедурі сертифікації насіння, реєстрації виробників насіння та садивного матеріалу, польовому інспектуванню, взяттю проб насіння та їх аналізуванню, маркуванню партій насіння та видачі сертифікатів.

За попередніми висновками аудитори в цілому схвально оцінили систему офіційного контролю та сертифікації насіння зернових культур, їх еквівалентності до вимог Європейського Союзу.

Компетентним органом, що відповідає за здійснення сертифікації насіння і садивного матеріалу, впровадження насіннєвих схем ОЕСР в Україні на сьогодні є Державна інспекція сільського господарства України.

 


джерело: Державна інспекція сільського господарства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                  1   2   3 
  4   5   6   7   8   9  10 
 11  12  13  14  15  16  17 
 18  19  20  21  22  23  24 
 25  26  27  28  29  30  31 
                     
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.