28 січня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

11.06.2015всі новини дня

Розвиток кооперативів має ґрунтуватися на ініціативі громад, - Дмитро Шульмейстер

Підтримка галузі тваринництва, земельна реформа, розвиток кооперативів — основні теми круглого столу у місті Конотоп Сумської області з керівниками району, керівниками передових с/г підприємств регіону та фермерських господарств. Круглий стіл відбувся за участі директора департаменту продовольства Мінагрополітики Дмитра Шульмейстера та директора департаменту тваринництва Миколи Кваши.

Дмитро Шульмейстер представив основні проекти департаменту щодо дерегуляції галузі, підтримки малих та середніх виробників, приватизації державних підприємств. Активну дискусію викликало питання зняття мораторію на землю та впровадження системи прямих субсидій. “Фермери, об'єднані у кооперативи, можуть ефективніше відстоювати свої права, простіше шукати ринки збуту продукції та заробляти більше, минаючи ланку посередника» - зазначив Дмитро Шульмейстер.

Микола Кваша окреслив проекти департаменту тваринництва щодо підтримки державою галузі та законодавчі ініціативи, які мають спростити розведення тварин. Він відзначив тенденцію до підвищення собівартості молока та низьку рентабельність його виробництва. Пошук додаткових ринків збуту продукції та підвищення  її якості продукції є шляхом для розвитку галузі.

Учасники круглого столу погодилися, що в умовах дерегуляції необхідно активізувати самоорганізацію громад та об'єднання виробників. Директори департаментів закликали аграріїв та фермерів подавати свої пропозиції щодо удосконалення законодавства через представників галузевих Асоціацій, або напряму до Міністерства.

Дмитро Шульмейстер та Микола Кваша також відвідали ТОВ «Агрофірма “Козацька”», Державне підприємство "Конотопське лісове господарство", МТФ та СТФ ТОВ «Вітчизна», ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей», Державне підприємство «Попівський експериментальний завод» та Сумську дослідну станцію садівництва.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30  31       
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.