28 січня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

11.06.2015всі новини дня

«Завдання міністерства - поглибити ринок попиту на аграрні розписки», - Владислава Рутицька

Інструмент аграрних розписок новий, і наше завдання - його популяризувати, надавати максимальну інформацію фермерам. Важливо розуміти, що вартість отримання цього оборотного капіталу залежить від кількості пропозицій. Завдання міністерства – поглибити та активізувати  ринок попиту на аграрну розписку. Про це заступник Міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції Владислава Рутицька сказала в інтерв’ю інформаційному порталу «Укрінформ».

Ще торік у Полтавській області запустили пілотну програму. У результаті аграрії можуть отримати товарне або фінансове кредитування без залучення банківського сектору, а безпосередньо у постачальників матеріально-технічних ресурсів.

«Міністерство планує  запустити пілотні проекти з аграрних розписок на Харківщині, Вінниччині, Хмельниччині, Сумщині. Також активізуємо проект у Черкаській та Кіровоградській областях", - додала заступник Рутицька.

Заступник Міністра акцентує увагу на тому, що крім створення ринкових відносин важливими залишаються ще й документальні питання.

"Одним з таких параметрів є прозорий земельний кадастр в областях для вирішення питань з документальним супроводом угод", - зазначає Владислава Рутицька.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30  31       
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.