07 серпня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

11.06.2015всі новини дня

ДПЗКУ планує посилити контроль над роботою елеваторів

Державна продовольчо-зернова корпорація України планує низку заходів для контролю якості продукції та запобіганню зловживань. Про це в інтерв’ю виданню Elevatorist розповів заступник голови правління ДПЗКУ Денис Полежаєв.

Він додав, що першочерговими завданнями є встановлення «жорсткої вертикалі» підпорядкування між елеваторами корпорації і центральним офісом, а також усунення впливу людського фактору. В рамках цієї роботи в корпорації із залученням найкращих фахівців планують створити відділ контролю, який буде відслідковувати показники якості і кількості зерна. Крім того, постійний моніторинг діяльності елеваторів здійснюватиме регулярна інвентаризація та пересувна виробничо-технічна лабораторія. «Це те, що сьогодні на стадії реалізації», — додав заступник голови правління.

Наразі в структурі ДПЗКУ 57 працюючих філій. З них понад 10 за умови модернізації можуть суттєво збільшити оборот. Інші потребують поточного ремонту, деякі — капітального. Крім того, є необхідність у розширенні портових елеваторів в Одесі та Миколаєві, це дозволить збільшити потужності до 50 тис. тонн. Для скорочення витрат у корпорації працюють над проектами переведення виробництва на альтернативні джерела енергії.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                      1   2 
  3   4   5   6   7   8   9 
 10  11  12  13  14  15  16 
 17  18  19  20  21  22  23 
 24  25  26  27  28  29  30 
 31                   
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.