26 вересня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

17.06.2015всі новини дня

Олексій Павленко доручив готуватися до найвищого рівня пожежної безпеки

На засіданні Держкомісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Прем’єр-міністра України визначено головні завдання щодо заходів з протипожежної безпеки. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час селекторної наради з питань запобігання та протидії масовим пожежам.

За його словами, цього року очікується спекотне та сухе літо. За повідомленням Укргідрометцентру, 15-17 червня у східній та південній частині України, а також Дніпропетровській, Полтавській та Кіровоградській областях утримається надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека. «Відповідні відомства мають готуватися до найвищого рівня пожежної безпеки. Останніми днями на всій території України склалася аномально висока температура повітря. Це призвело до значного підвищення класу пожежної небезпеки і збільшилася ймовірність загорання лісів, торфовищ і сільгоспугідь. Для контролю ситуації маємо забезпечити неухильне дотримання планів дій протипожежного захисту лісів, торфовищ і сільгоспугідь, організувати цілодобове спостереження, забезпечити підприємства засобами пожежогасіння, технікою та інвентарем, збільшити запаси паливно-мастильних матеріалів», - заявив Олексій Павленко.

В ході наради він доручив оперативно інформувати органи місцевої влади та територіальні органи ДСНС України про пожежі в лісах, провести комплексні навчання за участю територіальних органів Держлісагентства, ДСНС та облдержадміністрацій.

Міністр підкреслив, що облаштування мінералізованих смуг та протипожежних водойм, дієвість протипожежної техніки та обладнання, ремонт доріг протипожежного значення – персональна відповідальність керівників обласних управлінь Держлісагентства.

На селекторній нараді було заслухано керівників обласних управлінь лісового та мисливського господарства Дніпропетровської, Херсонської, Запорізької, Сумської та Одеської областей. Так, у Сумській та Донецькій  області утримується надзвичайна пожежна небезпека (5 класу).

Заслухавши виступи керівників областей Перший заступник міністра Ярослав Краснопольський дав доручення керівництву Держлісагентства оновити парк протипожежних автомобілів. Також він наголосив на здійсненні координації усіх служб та підрозділів, відповідальних за протипожежну безпеку в областях.


джерело: РБК-Україна

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1   2   3   4   5   6 
  7   8   9  10  11  12  13 
 14  15  16  17  18  19  20 
 21  22  23  24  25  26  27 
 28  29  30             
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.