12 серпня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

17.06.2015всі новини дня

Органи Держгеокадастру долучилися до реконструкції систем меліорації на п'яти земельних масивах Херсонщини

Влада Херсонської області у співробітництві зі Світовим банком планують реалізувати проект з відновлення п’яти великих земельних масивів зрошуваних земель та меліоративних систем регіону. Земельні ділянки визначені у якості першочергових для реконструкції.

Площа облікованого зрошення на Херсонщині складає 426,8 тис. гектарів. З них 129 тис. гектарів не використовується через незадовільний стан меліоративних систем та відсутність дощувальної техніки. До відновлення мережі зрошення планується залучити інвестиції Світового банку.

«Програма співпраці з міжнародними донорами дозволить у стислі терміни відновити зрошувальну мережу та почати отримувати переваги від її використання. Спільними зусиллями ми зможемо зробити значний крок для розвитку сільського господарства регіону та країни в цілому», – зазначив в.о. начальника головного управління Держгеокадастру Херсонської області Ігор Шапран.

Наразі проводяться підготовчі роботи та консультації. Органи місцевого самоврядування розглядають питання про добровільну передачу з комунальної власності на баланс державного підприємства зруйнованих зрошувальних систем для відновлення, проходять обговорення з землекористувачами щодо доцільності участі у програмі.

 

 


джерело: Урядовий портал

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                      1   2 
  3   4   5   6   7   8   9 
 10  11  12  13  14  15  16 
 17  18  19  20  21  22  23 
 24  25  26  27  28  29  30 
 31                   
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.