14 жовтня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

23.06.2015всі новини дня

Права оренди на майже 960 гектарів інвестиційно-привабливих земель виставлять на аукціонах Херсонщини

Землевпорядники Херсонської області планують виставити на земельних торгах права оренди на 17 земельних ділянок загальною площею 958,7 гектарів. Землі визначені, як інвестиційно-привабливі. Частина наділів  буде надаватись в оренду в комплексі з водними об’єктами.

Кошти від продажу права оренди спрямують до місцевих бюджетів – залучений фінансовий ресурс буде використовуватись для вирішення соціально-економічних проблем громад регіону та реалізацію програм розвитку.

Частина земель – це ділянки у комплексі з водними об’єктами місцевого значення (ставки та озера) на територіях Генічеського, Горностаївського, Білозерського, Нововоронцовського, Чаплинського та Скадовського районів. Їх  планують надати в оренду для рибогосподарських потреб. Решта – землі, розташовані на морському узбережжі Голопристанського та Скадовського районів. Права оренди на них будуть видаватися для рекреаційних, спортивних і туристичних цілей або для будівництва та обслуговування санаторних закладів.

Наразі оголошено проведення конкурсу по відбору виконавця проведення земельних торгів. Останній термін подання  заявки – 9 липня 2015 року.

Органи Держгеокадастру та обласна влада висловлюють впевненість, що залучення приватних інвестицій сприятиме розвитку сфери відпочинку та туризму і позитивно вплине на покращення інфраструктури Херсонської області.


джерело: Урядовий портал

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1   2   3   4   5   6 
  7   8   9  10  11  12  13 
 14  15  16  17  18  19  20 
 21  22  23  24  25  26  27 
 28  29  30  31          
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.