14 жовтня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

23.06.2015всі новини дня

Готуються зміни у процедурі реєстрації прав на сорти рослин

Представники апарату Президії Національної академії аграрних наук України, провідних селекційних науково-дослідних установ  НААН та НАН, Державної ветеринарної та фіто санітарної служби України, Українського інституту експертизи сортів рослин, Насіннєвої асоціації України, Українського клуба аграрного бізнесу, Американської Торгівельної Палати в Україні зустрілись за круглим столом для обговорення теми: «Актуальні питання експертизи та державної реєстрації прав на сорти рослин». Захід  відбувся 17 червня 2015  року у приміщені Українського інституту експертизи сортів рослин. Учасники обмінялися інформацією та досвідом у сфері охорони прав на сорти рослин, практичне налагодження ділових і наукових зв’язків між вченими та представниками провідних компаній.

В.о. директора Українського інституту експертизи сортів рослин С.І. Мельник зазначив основні питання експертизи і державної реєстрації прав на сорти рослин. Він наголосив про наміри подальшої співпраці на засадах прозорості, об’єктивності та довіри http://www.sops.gov.ua/index.php/221-kruglij-stil-pidsumki.

З конкретними пропозиціями щодо розробки заходів оптимізації процедури експертизи заявки на сорт рослин виступила завідувач відділу розгляду заявок, експертизи назви та новизни Українського інституту експертизи сортів рослин С. В. Васьківська.

Учасники круглого столу  В.А. Кравченко та Л.В. Лук’янчук задали актуальні запитання доповідачу. Із оприлюдненою інформацією можна ознайомитися тут http://naas.gov.ua/content/Intelekt_vlasnist/Novini-v-intelektualniy-vlasnosti


джерело: НААН України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1   2   3   4   5   6 
  7   8   9  10  11  12  13 
 14  15  16  17  18  19  20 
 21  22  23  24  25  26  27 
 28  29  30  31          
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.