22 жовтня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

25.06.2015всі новини дня

Ми маємо унікальні природні можливості для виробництва органічної продукції – Ярослав Гадзало

«Ми маємо унікальні природні можливості для виробництва органічної продукції», - сказав Ярослав Гадзало, президент Академії Аграрних наук  на відкритті міжнародної науково-практичної конференції «Поєднання освіти, науки, виробництва і справедливого продажу», організованій Інститутом землеробства НААН спільно з асоціацією «БІОЛан Україна».

Він зауважив, що «на сьогоднішній день Україна має меншу урожайність ніж окремі великі аграрні країни, адже ми використовуємо менше інноваційних технологій, в першу чергу засобів захисту рослин, мінеральних добрив. Слід пам’ятати, що у нас законом заборонено використання генномодифікованих  продуктів».

Президент НААН наголосив, що важливу роль у виробництві органічної продукції відіграє система сівозмін. Вона дає великі можливості щодо протидії забрудненню ґрунтів, стічних вод, зменшення навантаження пестицидами на наші ґрунти.

Щодо перспектив системи органічного землеробства в Україні, Ярослав Гадзало зазначив: «виробництво продукції, яка екологічно чиста - для людей, які дбають про своє майбутнє та бачать перспективу на роки. Щоб наші діти були здорові і щоб у них від продуктів не виникала алергія, ми повинні розуміти, що ці харчові продукти мають бути в першу чергу натуральні, без використання в дитячому харчуванні соєвого молока. Це є проблемою на світовому рівні. Наша країна здатна забезпечити себе здоровим, екологічно чистим  харчуванням  на 100%. Ми є велика аграрна держава з прекрасними кліматичними умовами, у нас є всі шанси збільшити виробництва продукції на зрошуваних землях. Це дасть можливість забезпечити не тільки себе, але й інші держави».


джерело: НААН України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1   2   3   4   5   6 
  7   8   9  10  11  12  13 
 14  15  16  17  18  19  20 
 21  22  23  24  25  26  27 
 28  29  30  31          
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.