14 жовтня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

25.06.2015всі новини дня

Фермери Львівщини отримали понад 1.3 млн євро грантових коштів від Данії

Уряд Данії профінансував проект "Надання послуг з управління двома ланцюгами додаткової вартості сільськогосподарської продукції в Україні". Його мета – збільшення продуктивності та прибутковості у молочній та фруктово-овочевій галузях сільського господарства Львівщини. За п'ять років діяльності проекту у Львівській області було затверджено 181 грант на загальну суму 1,3 млн євро для 74 виробників і переробників сільськогосподарської продукції. 33 з них працюють у молочній сфері, відповідно 41 – у фруктово-овочевій. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко на свій сторінці у Facebook.

Грантові кошти господарства Львівщини використали на покращення умов праці, зниження собівартості продукції, автоматизацію виробничого процесу тощо. Зокрема, у молочному секторі фермери інвестували у проект з обладнання та техніки для кормової бази, доїльного обладнання, переробки молока, реконструкції та будівництва корівників.

Фермери також інвестували кошти гранту у будівництво та реконструкцію овоче- і фруктосховищ, відповідну техніку, сортувальне і пакувальне обладнання. Частка грантових коштів склала від 20% до 60% вартості інвестицій та надавалася безповоротно.

«Фермерські господарства, залучені до проекту, досягли якісних результатів. Зокрема, у молочному секторі фермерам вдалося збільшити надої, а середня ціна на молоко, з господарств, що беруть участь у проекті, є вищою за середні ціни», - зазначив Міністр Олексій Павленко.

 


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1   2   3   4   5   6 
  7   8   9  10  11  12  13 
 14  15  16  17  18  19  20 
 21  22  23  24  25  26  27 
 28  29  30  31          
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.