14 жовтня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

26.06.2015всі новини дня

Владислава Рутицька представила основні проекти в рамках Стратегії на 2015-2020 роки

В рамках проекту Єдиної комплексної Стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на 2015-2020 роки важливим є підтримка реформ і гармонізація законодавства, відповідно до підписаної Коаліційної Угоди. На сьогодні основними завданнями є промоція експорту та ефективна робота з громадськими та міжнародними організаціями і асоціаціями. Про це повідомила заступник Міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції Владислава Рутицька під час засідання колегії відомства.

«Спільно з міжнародними експертами та асоціаціями працюємо над запровадженням нових механізмів фінансування малого та середнього бізнесу. Разом зі Світовим банком опрацьовуємо проект «Земельне законодавство» зі створенням транспарентного земельного кадастру.  Працюємо над посиленням можливостей органів виконавчої влади стосовно розвитку ринку землі, над модернізацією потужностей Центру державного земельного кадастру та над удосконаленням можливостей з залучення інвестицій», - повідомила Владислава Рутицька.

За її словами, також важливим проектом є концепція відновлення системи зрошення Півдня України. «Спільно зі Світовим банком працюємо над запровадженням відповідного проекту в Одеській, Херсонській, Запорізькій та Миколаївській областях. Це саме ті області, які потерпають від недостатньої кількості водних ресурсів. Наступний напрям міжнародної інтеграції є проект «Аграрне страхування». Спільно із компанією IFC за підтримки Канадського Уряду працюємо над формуванням та розвитком ринку аграрного страхування», - розповіла про плани заступник Міністра.

Владислава Рутицька додала, що реалізований проект «Аграрні розписки» надасть можливість малим і середнім виробникам отримати доступ до оборотного капіталу, за рахунок майбутнього врожаю. Відповідний проект є зручним інструментом фінансування для малих та середніх сільгоспвиробників. 


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1   2   3   4   5   6 
  7   8   9  10  11  12  13 
 14  15  16  17  18  19  20 
 21  22  23  24  25  26  27 
 28  29  30  31          
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.