22 жовтня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

13.07.2015всі новини дня

Олексій Павленко: Роботу над Стратегією розвитку сільськогосподарської галузі до 2020 року практично завершено

Міністерство аграрної політики та продовольства спільно з Європейською комісією, донорами та міжнародними фінансовими інституціями практично завершило розробку Єдиної комплексної Стратегії розвитку сільського господарства та сільський територій на період до 2020 року. Про  це заявив Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко під час  прес-конференції у Кабінеті Міністрів України.

«Для мене принципово не лише досягти формального схвалення, але і практичної імплементації. Ми прагнемо досягнути визначених результатів. І ці результати мають відчути люди та сільські території», — зазначив Олексій Павленко.  

За його словами, Стратегія визначає десять пріоритетів реформування, а також порядок впровадження реформ і докладний план дій. Серед основних заходів реформування Міністр відзначив максимальне наближення українського законодавства, стандартів та практик до загальноєвропейських принципів сталого сільського господарства. Зокрема, природних ресурсів, ще й застосування пестицидів і агрохімікатів, імплементації органічного законодавства та розвитку біоенергетики. «У документі передбачено впровадження сучасних фінансових механізмів – вільний обіг аграрних розписок та  складських  свідоцтв, поширення системи агрострахування, систем гарантування кредитування малих і середніх  підприємств», - заявив Міністр Олексій Павленко.

«До 2020 року передбачено збільшити на 30% кількість підприємств із правом експорту готової продукції тваринного  походження до ЄС. Так само має бути збільшено експорту української аграрної продукції на ринки країн Азії та Африки», — наголосив Міністр.


джерело: Урядовий портал

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1   2   3   4   5   6 
  7   8   9  10  11  12  13 
 14  15  16  17  18  19  20 
 21  22  23  24  25  26  27 
 28  29  30  31          
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.