07 квітня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

16.07.2015всі новини дня

Мінфін: Великі агрохолдинги за рік отримали 3,5 млрд грн. податкових пільг

Найбільш великі агрохолдинги, звітність яких знаходиться в публічному доступі, в 2014 році отримали податкових пільг на суму понад 3,5 млрд грн. Про це, коментуючи майбутнє голосування по законопроекту №2527, заявила заступник міністра фінансів Олена Макеєва.

"Пільговий режим ПДВ вигідний усім сільгоспвиробникам, які ним користуються, незалежно від їх розміру і статусу. Якщо ж говорити про великі агрохолдинги, то вони, створюючи велику додану вартість, порівняно з невеликими сільгосппідприємствами, отримують за рахунок пільг по ПДВ і більший обсяг додаткових оборотних коштів, що сприяє їх подальшому зміцненню на ринку. Це підтверджує і статистика. Так, у 2014 році найбільш великі агрохолдинги, публічна звітність яких знаходиться в публічному доступі, отримали податкових пільг на суму понад 3,5 млрд грн", - підкреслила вона.

За словами заступника міністра, фахівці Міністерства аграрної політики розробляють Єдину комплексну стратегію розвитку сільського господарства та сільських територій на 2015-2020 року. Мінфін же, як центральний орган виконавчої влади, що формує податкову політику, з своєї сторони може сприяти прозорому розвитку аграрної галузі, створивши рівні умови в оподаткуванні суб'єктів господарювання.

Нагадаємо, на цьому тижні депутати у Верховній Раді будуть голосувати у другому читанні за законопроект №2527, автором якого є голова профільного комітету, народний депутат фракції "Блок Петра Порошенко" Тарас Кутовий. Мета законопроекту - перехід аграрних холдингів на загальну систему оподаткування. Законопроект є одним з ключових пунктів меморандуму між Україною і МВФ. Глава Мінфіну Наталія Яресько назвала аграрну галузь найсильнішою в Україні, але зазначила дуже скромну роль при наповненні казни. Також законопроект №2527 був названий одним з ключових пунктів Меморандуму між Україною і МВФ, і обов'язковою умовою для отримання другого траншу від Фонду. За оцінкою представника МВФ в Україні Жерома Ваше, різні податкові пільги для агропромислового сектору щорічно обходяться бюджету України в 30 млрд грн.


джерело: РБК-Україна

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30          
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.