07 квітня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

16.07.2015всі новини дня

Аграрний сектор України функціонує тільки на 50% потужності, - Павленко

Українські сільгоспвиробники потребують допомоги лізингових компаній за фінансування закупівлі тракторів і комбайнів

Аграрний сектор України функціонує тільки на 50% потужності. Про це заявив міністр аграрної політики і продовольства України Олексій Павленко під час фокус-сесії "Агробізнес та інфраструктура" першого інвестиційного форуму Україна-США, повідомили у прес-службі МінАП.

"Наші врожаї відстають від розвинених країн через низьку якість насіння і добрив, а також застарілих методів ведення сільського господарства. Більшу частину виробництва складають сировинні товари. Крім того, більше чотирьох млн га продуктивних сільськогосподарських земель досі простоює. Це більше, ніж площа штату Меріленд, і вона тільки й чекає, щоб її обробляли... Ми потребуємо інвестицій для збільшення виробництва тваринних білків, фруктів, овочів та інших дорогих харчових продуктів. Нам потрібні технології для запуску систем високоточної землеробства, керованого в режимі онлайн через супутник . Це дозволить нашим великим фермам працювати максимально ефективно", - зазначив Павленко.

За його словами, Україна має найбільшу територію у Європі, і майже всі землі придатні для землеробства. "Сукупно це більше 41 млн га сільгоспугідь. Це територія, розміром з Каліфорнію, повністю складається з сільгоспугідь. Це зелена родюча рівнина - дуже схожа на" кукурудзяний пояс "Америки, що прекрасно зрозуміють ваші фермери з Канзасу або Південного Іллінойсу. Вона покрита багатими, найбільш родючими чорноземами. У нас сприятлива погода і багато води, в тому числі, завдяки розвиненій системі зрошення на півдні ", - сказав глава МінАП.

Також керівник Мінагрополітики додав, що українські сільгоспвиробники потребують допомоги лізингових компаній за фінансування закупівлі тракторів, комбайнів та іншого обладнання.

"Ми повинні забезпечити гарантії фінансування наших дрібних і середніх ферм. Ці фермери можуть легко подвоїти обсяги виробництва, але не мають доступу до сільськогосподарського устаткування і високоякісним вихідним матеріалам. Всі ці сфери є привабливими для інвесторів, адже гарантують повернення інвестованих коштів, одночасно сприяючи розвитку України", - наголосив Павленко.


джерело: РБК-Україна

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30          
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.