14 жовтня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

25.08.2015всі новини дня

Олексій Павленко: Україна готова розпочати експорт курятини до Єгипту

Україна входить в ТОП-3 світових експортерів зерна та має стратегічне значення у забезпеченні глобальної продовольчої безпеки  світу це заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час наради під головуванням Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка у Київській обл.

Міністр нагадав, крім базових експортних культур Україна посідає восьме місце у світі за експортом курятини. Він поінформував, що нещодавно вдало завершено переговори щодо поставок столових курячих яєць до Ізраїлю. Дозвіл отримали перші дві українські компанії. Крім того, Міністерство отримало офіційну пропозицію від Єгипту щодо поставок української курятини в обсязі понад 12 тис тонн. «Наша мета – відкривати нові зовнішні ринки. Це спільне завдання Міністерства, бізнесу, експортерів та трейдерів. Ми завжди відкриті для співпраці та будь-яких ваших пропозицій», - звернувся Олексій Павленко до учасників наради.

Міністр заявив, що географія українського аграрного експорту змінюється. «Протягом 2010-2014 років обсяг торгівлі продовольством з РФ скоротився на 40%. У 2014 році був співставним з обсягами експорту до африканських країн – 2,5 млрд доларів. А за І півріччя поточного року обсяги експорту аграрної продукції до Росії та інших країн СНД (Євразійського союзу) взагалі зведено до історичного мінімуму. Наразі наші пріоритети азійський, європейський та африканський ринки, до яких аграрний експорт зростає. Експорт до Європейського Союзу сягає майже 5 млрд доларів. До Азії поставляємо продукцію на 6,6 млрд доларів. Наприклад, ринок Китаю ми відкрили для 22-х українських компаній», - наголосив Олексій Павленко.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1   2   3   4   5   6 
  7   8   9  10  11  12  13 
 14  15  16  17  18  19  20 
 21  22  23  24  25  26  27 
 28  29  30  31          
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.