22 жовтня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

25.08.2015всі новини дня

У кожному селі на кожній криниці має бути інформація по АЧС

Впевнений, це має спрацювати. Тож закликаю усіх керівників провести активну інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення з метою убезпечення поширення вірусу хвороби АЧС в домашніх господарствах, - зазначив заступник Голови Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Олександр Вержиховський під час селекторної наради з керівниками територіальних органів сфери управління, яка відбулася 13 серпня у режимі онлайн.

Він повідомив, що з початку року зафіксовано 18 випадків африканської чуми: 4 з яких виникли серед поголів’я диких кабанів, 13 – серед домашніх свиней та 1 – інфікований об’єкт.

За його словами, з тим щоб унеможливити проникнення вірусу вказаної хвороби у домашніх господарствах, кожен власник повинен самостійно організувати заходи безпеки, як мінімум, пристосовані дезкилимки перед входом до приміщень, де утримуються тварини. Для цього можна використовувати маленький ящик, тирсу, мішковину, розчин для дезінфекції.

Також Олександр Вержиховський зауважив, що на виконання 2 рішення з окремих питань витягу з протоколу № 85 засідання Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2015 року поновлено перевірки свиногосподарств стосовно дотримання "закритого" режиму роботи та ветеринарно-санітарних вимог: "З завтрашнього дня ми розпочинаємо перевірку всіх суб’єктів господарювання, в яких утримують поголів’я  свиней".

На завершення наради він доручив керівникам терорганів організувати цілодобове чергування по всіх областях. "Дайте команду на місцях, начальникам управлінь ветеринарної медицини в районах, директорам районних лікарень та міжрайонних лабораторій оприлюднити свої номери телефонів. Потрібно негайно забезпечити цілодобовий зв'язок, щоб люди знали куди дзвонити, в разі  підозри на АЧС", -  зауважив заступник Голови Держветфітослужби України.


джерело: Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1   2   3   4   5   6 
  7   8   9  10  11  12  13 
 14  15  16  17  18  19  20 
 21  22  23  24  25  26  27 
 28  29  30  31          
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.