03 квітня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

26.08.2015всі новини дня

Аграрний бізнес відчуває дерегуляційні та антикорупційні зміни, — інвестор

Міністерству аграрної політики та продовольства України вдалося налагодити конструктивний діалог з представниками бізнесу. Таку думку висловив директор ТОВ «Нью ВорлдГрейнЮкрейн» Микола Горбачов під час наради під головуванням Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка та Міністра аграрної політики та продовольства Олексія Павленка, яка відбулась у Київській області. 

«Ці групи у складі представників Мінагрополітики та Міністерства інфраструктури дійсно сприяють у нашій роботі. Всі, до кого ми звертаємось, чуйно ставляться до потреб бізнесу та оперативно включаються в роботу», — сказав інвестор.

Крім того, Микола Горбачов позитивно оцінив нововведення в сфері дерегуляції та подолання тіньових схем на зерновому ринку: «Зміни дійсно відчуваються, з’явилась можливість не давати хабарі. У першу чергу завдяки тому, що в системі керівництва держави, в Уряді накопичилася критична маса людей, які дійсно прагнуть до змін. Нова система усуває кадри, які звикли працювати по старим схемам», — наголосив експерт.

Найбільш актуальними завданнями, на думку інвестора, залишається удосконалення законодавства щодо обмеження готівкових розрахунків на ринку сільськогосподарської продукції та підвищення контролю за прозорістю діяльності контрагентів. «Зернотрейдери не мають механізмів відслідковувати весь ланцюг поставки зернових, проте несуть відповідальність за кожну його ланку. Отже ми пропонуємо створити базу даних операторів ринку, яка дозволяла б прозоро відслідковувати репутацію кожного з них. Це знизить ризики та підвищить ліквідність», — сказав Микола Горбачов.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30          
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.