26 вересня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

26.08.2015всі новини дня

Олексій Павленко: Україна виробляє сільгосптехніку європейської якості

"Забезпеченість вітчизняних аграріїв достатньою кількістю сучасної сільськогосподарської техніки має велике значення для успішного проведення посівних та жнивних кампаній в Україні", - про це зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час робочого візиту до ПАТ «Червона зірка» у Кіровоградській області.

Підприємство ПАТ «Червона зірка», що було засноване 1874 року, спеціалізується на виробництві посівної та ґрунтообробної техніки (сівалок для висіву зернових та просапних культур, культиваторів для суцільної та міжрядної обробки ґрунту, дискових агрегатів). Номенклатура продукції, що випускається, становить 27 моделей.

Підприємство має 54 сервісні центри з обслуговування техніки власного виробництва.

За роки свого розвитку ПАТ «Червона зірка» стало провідним підприємством з виробництва посівної техніки на пострадянському просторі.  Наразі продукція від ПАТ «Червона зірка» займає 55% на українському ринку, та третину ринку СНД.

У 2004 році виробничі та управлінські процеси на підприємстві були сертифіковані на відповідність системі управління якістю  ISO 9001:2000.

"У 2010 році техніка ПАТ «Червона зірка»  була сертифікована за нормами безпеки ЄС. Це означає, що вітчизняний агропромисловий комплекс має потенціал до забезпечення українських аграріїв сільгосптехнікою світової якості, що дозволить і надалі успішно проводити посівні кампанії, створюючи усі умови для формування хорошого урожаю», - зазначив Міністр Олексій Павленко.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1   2   3   4   5   6 
  7   8   9  10  11  12  13 
 14  15  16  17  18  19  20 
 21  22  23  24  25  26  27 
 28  29  30             
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.